Мерія планує осучаснити привокзальну площу Хмельницького Мерія планує осучаснити привокзальну площу Хмельницького

Хмельницька мерія планує осучаснити привокзальну площу обласного центру. Як повідомляє прес-служба, проектом передбачено розширити на 3 м проїзну частину, на… Далі »

У Ядухи вслід за матерями-героїнями не на жарт зацікавилися спортом – ФОТО У Ядухи вслід за матерями-героїнями не на жарт зацікавилися спортом – ФОТО

На офіційному сайті Хмельницької облдержадміністрації протягом тижня вийшла низка інформацій, присвячена пропаганді спорту і фізичної культури на териротії регіону. Цю… Далі »

Ми довго мовчки відступаєм Ми довго мовчки відступаєм

Хвацьки закручений Росією “харчовий” серіал, як на мене, переплюнув латиноамериканські телевізійні саги. Дарма, що у слов’янському варіанті одна особа виступає… Далі »

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області назамовляла проектів організації дорожнього руху та моніторингу ДТП на 900 тис. грн Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області назамовляла проектів організації дорожнього руху та моніторингу ДТП на 900 тис. грн

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області за результатами тендера 7 серпня уклала 14 угод на проекти організації дорожнього руху на… Далі »