Хмельницького губернатора показали “качком” – ВІДЕО Хмельницького губернатора показали “качком” – ВІДЕО

Голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха двічі на тиждень відвідує тренажерний зал. Про це він сказав у сюжеті, що вийшов сьогодні… Далі »

Ремонт дороги Хмельницький-Миколаїв зробить старокостянтинівська фірма, лот якої на 15% вищий, ніж у конкурентів Ремонт дороги Хмельницький-Миколаїв зробить старокостянтинівська фірма, лот якої на 15% вищий, ніж у конкурентів

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області Держагентства автомобільних доріг України за результатами тендера 6 серпня уклала угоду з ПП “Строй-Сервіс-999” (Старокостянтинів)… Далі »

В Олуйка заговорили про утримання цін на цукор та крупу гречану В Олуйка заговорили про утримання цін на цукор та крупу гречану

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету Укараїни рекомендувало регіональним торговельним мережам утриматися від встановлення економічно необґрунтованих роздрібних цін на цукор-пісок… Далі »

До 2018 року у Хмельницькому зведуть лікувально-діагностичний корпус обласної дитячої лікарні вартістю 60 млн. грн До 2018 року у Хмельницькому зведуть лікувально-діагностичний корпус обласної дитячої лікарні вартістю 60 млн. грн

Комунальне підприємство архітектурно-будівельного проектування Хмельницької облради за результатами тендера 2 серпня уклало угоду з ТОВ “Будівельний Альянс Груп” (Хмельницький) на будівництво нового… Далі »

Про дороги, жінок та собак Про дороги, жінок та собак

Літо – благодатний час відпусток. Туроператори відзначають значне зростання кількості українських туристів – їх уже близько двох мільйонів. Хоч у… Далі »

Ядуха пішов у відпустку Ядуха пішов у відпустку

З 12 серпня голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха на тиждень пішов у відпустку. “За погодженням із Адміністрацією Президента України відбуваю… Далі »