В Олуйка заговорили про утримання цін на цукор та крупу гречану

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету Укараїни рекомендувало регіональним торговельним мережам утриматися від встановлення економічно необґрунтованих роздрібних цін на цукор-пісок та крупу гречану.

“Досвід минулих років засвідчує, що за декілька місяців до початку нового сезону цукроваріння та збору урожаю гречки спостерігається підвищення роздрібних цін на ці продукти харчування, але, як засвідчує здійснений відділенням економічний аналіз, об’єктивних причин воно не має”, – кажуть в облАМК.

Відповідні вимоги отримали супермаркети ПрАТ „Фірма „Бакалія” (мережа магазинів „Економ”), ТОВ „Пакко Холдинг” (мережа магазинів „Вопак”), ДП „Фуршет регіон” (мережа магазинів „Фуршет”), ТОВ „Фоззі-Фуд” (мережа магазинів „Сільпо”), філія „Хмельницька” ПП „Таврія Плюс” (мережа магазинів „Таврія В”).

Супермаркети мають також повідомляти Відділення про безпідставне зростання цін на цукор-пісок та гречану крупу з боку постачальників та про факти відмови у постачанні цих продуктів.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.