АЗС Хмельниччини “привітно” відреагували на новий акциз, піднявши ціни на пальне

Автозаправочні станції Хмельницької області відреагували на новий акциз, піднявши ціни на пальне.

Про це сьогодні заявив голова бюджетної комісії облради і виконувач обов’язків начальника Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області Мар’ян Зеленецький.

“Протягом тижня зросли ціни на бензин. Нафтотрейдери включили 5-відсоткову ставку акциза у вартість пального”, – зазначив він.

Податківець знайшов у цьому позитив. Він зазначив, що бензиновий акциз спрямовуватиметься у бюджети місцевих рад.

“Це – сільські, селищні, міські ради, на території яких розміщені автозаправки, одержать додаткові доходи. Попри те, що більшість операторів зареєстровані в інших областях, акциз сплачуватиметь саме за місцем ведення торгівлі”, – сказав Зеленецький.

Як відомо, протягом 28-29 грудня 2014 року Верховна Рада прийняла низку змін до бюджетного законодавства, які стосуються порядку оподаткування, сплати мит та скорочення пільг. Зокрема, ввели акцизний податок у розмірі до 5% від обсягу реалізації алкоголю, тютюнових виробів та палива. Його стягуватимуть до місцевих бюджетів.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Заплатит потребитель. “Освоят” чинушки

  2. Ну взагалі бензин мав би длешевшати, логічно, із-за падіння нафти. Просто власники всеї цеї нафтопродуктової фігні добре заробляють на різниці. Вважають нас лохами.

    А ось акциз у місцеві ради – це здорово. Більшість сільрад дотанційні, а тут деяким повезло, що на їх території АЗС. Так що матимуть за що відренмотувати ФАП або школу.

  3. нормально!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.