Чи поважають самих себе «білі негри»? Чи поважають самих себе «білі негри»?

Права чорношкірих в ЄС захищають всерйоз, що й засвідчив нещодавній інцидент з американською ведучою і мільярдеркою Опрі Вінфрі у швейцарській… Далі »

На Ізяславщині затримали земельника, який вимагав хабара на суму 5 тис. дол. На Ізяславщині затримали земельника, який вимагав хабара на суму 5 тис. дол.

Працівники відділу ДСБЕЗ УМВС в Хмельницькій області спільно з ізяславськими міліціянтами затримали “на гарячому” чиновника Держземагентства в Ізяславському районі, який… Далі »

Рідного дядька губернатора через сесію зроблять легітимним редактором газети Рідного дядька губернатора через сесію зроблять легітимним редактором газети

Рідного дядька голови Хмельницької облдержадміністрації Йосипа Ядуху хочуть призначити на посаду редактора обласної газети “Подільські вісті”. Відповідне питання з’явилося у проекті… Далі »

У Волочиському районі чоловік з рушниці вистрілив в голову односельця У Волочиському районі чоловік з рушниці вистрілив в голову односельця

У селі Богданівка Волочиського району 39-річний місцевий житель  під час необережного поводження із власною мисливською гладкоствольною рушницею марки «Іж-43» калібру… Далі »

Близькі до влади Хмельниччини фірми “розпиляли” бюджетні мільйони Близькі до влади Хмельниччини фірми “розпиляли” бюджетні мільйони

Хмельницький обласний центр фізичного виховання учнівської молоді за результатами тендера 2 серпня уклав угоду з ТОВ “Поділля ЕКО-БУД” (с.Шаровечка, Хмельницький р-н)… Далі »