Близькі до влади Хмельниччини фірми “розпиляли” бюджетні мільйони

Хмельницький обласний центр фізичного виховання учнівської молоді за результатами тендера 2 серпня уклав угоду з ТОВ “Поділля ЕКО-БУД” (с.Шаровечка, Хмельницький р-н) на капітальний ремонт малого басейну, залу вільної боротьби, фасаду та вентиляції у спортивних залах Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді на вул.Пилипчука, 41.

Загальна кошторисна вартість становить 1 млн. 570 тис. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

До кінця 2013 року планується завершити весь спектр робіт.

В іншому тендері, ДП “Хмельницька обласна служба єдиного замовника” за результатами тендера 6 серпня уклало угоду з ТОВ “Поділля ЕКО-БУД” (с.Шаровечка, Хмельницький р-н) на будівництво Теофіпольського будинку культури на 500 місць вартістю 14 млн. 482 тис. грн.

Протягом 2013-2014 років забудовник з Шаровечки має встановити металопластикові вікна, двері, підлогу; улаштувати суфлерську будку, оркестрову яму, глядацьку залу; підвести опалення до сцени, фойє, клубної частини, вестибюлю, спортзали; привести відповідний благоустрій території.

В обох тендерах конкурентом ТОВ “Поділля ЕКО-БУД” виступило Товариство з обмеженою відповідальністю «Поділля ІНВЕСТ СІТІ» (Хмельницький). У першому тендері воно запропонувало ціну на 0,3% вищу, у другому – на 0,02%.

В Інтернет-ЗМІ озвучувалася інформація, що  керівником «Поділля ІНВЕСТ СІТІ» є підставна особа керівника Хмельницької ОДА – тридцятирічний мешканець одного із сіл сусідньої області.

Крім цього, за даними сайту “Наші гроші”, нинішній директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації  Олег Вівчурко, який посів відповідну посаду у лютому 2013 року, до травня 2011 р. входив ще й до складу засновників ТОВ «Поділля Еко-Буд», яке здобуло перемогу у вищенаведених тендерах з мінімальним відривом.

Також, за відомостями Державної реєстарційної служби України, пан Вівчурко разом із засновником ТОВ “Поділля ЕКО-БУД”  Олександром Лисаковським очолюють Хмельницьку обласну організацію Політичної партії “Справедлива країна”.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.