Мерія планує осучаснити привокзальну площу Хмельницького

Хмельницька мерія планує осучаснити привокзальну площу обласного центру.

Як повідомляє прес-служба, проектом передбачено розширити на 3 м проїзну частину, на ділянці від вулиці Шевченка до Проскурівської (залізничного вокзалу), у сторону зони відпочинку та очікування поїздів.

Фото ye.ua

Також передбачено реконструювати фонтани з підведенням нових мереж.

Окремо значну увагу буде приділено озелененню цієї території. Тут заплановано упорядкувати газони, досадити нові кущі, дерева та квітники. На озеленення буде витрачено близько 150 тис. грн. бюджетних коштів.

Також планується встановити 15 декоративних ліхтарів, 4 вуличних світильника, урни для сміття, відремонтувати існуючі й додатково встановити 7 нових лавочок. Старе асфальтне покриття зони відпочинку буде замінено на якісну тротуарну плитку.

Загальна площа території ремонту – 7500 квадратних метрів. Загальна вартість робіт – 2,3 млн.грн.

Роботи з капітального ремонту та благоустрою території привокзальної площі комунальники планують розпочати, коли визначиться підрядник робіт.

Довідка НГП. Реконструкція привокзальної площі Хмельницького – є однією з ключових інвестиційних пропозицій міської влади. Рішенням виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 28.01.2010 № 89 оголошено конкурс інвесторів на кращий проект та умови реконструкції Привокзальної площі у Хмельницькому.

Перед учасниками конкурсу ставилося завдання розробити проект та умови реконструкції Привокзальної площі по вул. Проскурівській, 92 у Хмельницькому, а саме: використання для будівництва підземного простору та проведення комплексного благоустрою наземного простору площі.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. це не мерія, це депутати вирішили

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.