У Сімашкевича підрахували перший зиск від платного проїзду через Замковий міст

Протягом 1-12 серпня від платного проїзду через пам’ятку національного значення – Замковий міст, що з’єднує Кам’янець-Подільську фортецю зі Старим містом, надійшло 150 тис. грн.

Замковий міст. Фото з сайту Кам'янець-Подільської міськради

Замковий міст. Фото з сайту Кам’янець-Подільської міськради

Про це повідомляє прес-служба Кам’янець-Подільської міськради.

Місцева влада вже визначила на що потратить ці кошти. На думку міського голови Михайла Сімашкевича, першочергово необхідно виконати: капітальний ремонт зливової каналізації Замкового мосту та вул. Замкової (загальна вартість – 41 тис. грн);  фарбування металевих конструкцій Замкового мосту, 80 м.кв. (4,5 тис. грн); капітальний ремонт тротуару по вул. Замкова (від готелю Тарас Бульба до Замкового мосту) – 228 тис. грн.

Нагадаємо, що з з 22 липня цього року введена оплата одноразового проїзду через Замковий міст, яка становить 5 грн. Гроші збираютьсяся цілодобово та без вихідних.

За даними міськради,  щоденно через Замковий міст проїжджає, в середньому, 3150 автомобілів, у тому числі й рейсові автобуси.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. За проїзд плату беруть і одночасно виступили з ініціативою ліквідації зоопарку на станції юних техніків, мотивуючи відсутністтю коштів на утримання!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.