Банк “Аваль” і аптеку “Арніка” запідозрили у недобросовісній конкуренції

Хмельницьке обласне територіальне відділення АМК рекомендувало ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» і ТОВ „Арніка” припинити дії з ознаками недобросовісної конкуренції.

Про це повідомили у прес-службі облАМК.

Відділення з’ясувало, що суб’єкти господарювання замовчували у рекламних оголошеннях інформацію стосовно умов придбання товарів чи отримання послуг.

ПАТ «Райффайзен Банк Аваль» (м. Київ) розмістив у газеті «Подолянин» рекламне оголошення: «Кредит готівкою всього за 0,01%». Банк не проінформував споживачів про те, що бажаючі отримати кредит за умовами акції, крім відсоткової ставки 0,01%, повинні протягом дії договору сплачувати страховий тариф у розмірі 9,6%.

ТОВ „Арніка” (м. Красилів) розмістило у газеті «Красилівський вісник» рекламне оголошення: «20% знижки на медикаменти! (пенсіонерам)». Товариство не повідомило, що знижка не діє на лікарські засоби і вироби медичного призначення, включені до Національного переліку основних лікарських засобів і виробів медичного призначення та Обов’язкового мінімального асортименту лікарських засобів і виробів медичного призначення для аптечних закладів.

Повідомлення в рекламі неповних відомостей щодо дійсних умов придбання товарів та отримання послуг шляхом замовчування окремих фактів могло ввести споживачів в оману та вплинути на їх наміри щодо придбання цих товарів та послуг.

Рекомендації надані на підставі статті 46 Закону України «Про захист економічної конкуренції» і є обов’язковими для виконання.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.