Конкурс безробітних на одне робоче місце у Городоцькому районі побив рекорди – 287 осіб при середньообласному – 17

Навантаження зареєстрованих безробітних Хмельницької області на одне вільне робоче місце (вакансію) збільшилося з 14 осіб на кінець червня 2013р. до 17 осіб на кінець липня п.р. і коливалося від 4 осіб у Хмельницькому до 287 осіб – у Городоцькому районі.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

Також високий рівень  претендентів на  робоче місце спостерігався у Дунаєвецькому районі – 106 осіб, Нетішині – 79, Летичівському районі – 72.

За професійними групами найбільший попит спостерігався на кваліфікованих робітників з інструментом(24,1% від загальної кількості заявлених вакансій), ще 22,6% – на робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин, 16% – працівників сфери торгівлі та послуг, 13,4% – робітників найпростіших професій, а найменший – на кваліфікованих робітників сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства (2%).

В облстаті пояснили, що наявність структурної диспропорції між попитом на робочу силу та її пропозицією за професійними групами є фактором, що обмежує можливості працевлаштування безробітних і задоволення потреб роботодавців у працівниках.

За останніми даними, у загальній кількості вільних робочих місць (вакантних посад), заявлених підприємствами, установами, організаціями, 28,4% місць призначались для потреб промисловості, 20,8% – оптової та роздрібної торгівлі, 18,3% – сільського, лісового та рибного господарства.

Загалом, за сприяння державної служби зайнятості в липні цього року працевлаштовано 1,7 тис. осіб, які мали статус безробітного, що на 19,3% менше, ніж у червні 2013р. Серед працевлаштованих осіб 45,2% становили жінки, 52,6% – молодь у віці до 35 років.

Найбільша частка працевлаштованих серед осіб, які мали статус безробітного, спостерігалася у Чемеровецькому районі (21,4%), найменша – у Старосинявському районі (2,3%).

Рівень зареєстрованого безробіття по області порівняно з червнем 2013р. зменшився на 0,1 відсоткових пункти і на кінець липня становив 1,8% населення працездатного віку. Безробіття серед жінок вище, ніж серед чоловіків (відповідно, 1,9% проти 1,7%).

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.