У Старокостянтинові ремонт каналізаційного колектора “з’їсть” 11 млн. грн з міського бюджету

Старокостянтинівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства “Водоканал” за результатами тендера 25 липня уклало угоду з ТОВ “Альфа-газ” (м.Старокостянтинів) на реконструкцію каналізаційного колектора на вул.Франка, Миру та Варчука загальною вартістю 11 млн. 408 тис. грн.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Під час тендера була застосована процедура закупівлі в одного учасника. За поясненнями заступника головного інженера і голови комітету з конкурсних торгів КП “Водоканал” В.Подоленко, це пов’язано з негайною ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

“Відповідно до висновку комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради, згідно Державного класифікатора України ДК 019:200, класифікаційних ознак надзвичайних ситуацій, затверджених наказом МНС України від 12.12.2012 року № 1400, ситуація, що трапилась на самопливному каналізаційному колекторі на вул. Варчука та Миру в м. Старокостянтинів, є загрозою виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру регіонального рівня ( постанова КМУ від 24.03.2004 року № 368). Тому, якщо КП “Водокканал” не заключить договір на проведення робіт по реконструкції каналізаційного колектора на вул. Франка, Миру та Варчука в м. Старокостянтинів з ТОВ “Альфа-газ”, то все місто може залишитись без централізованого водопостачання на тривалий час”, – зазначає В.Подоленко.

ТОВ “Альфа-газ” зобов’язалося здійснити реконструкцію каналізаційного колектора протягом 2013-2014 років.

За даними ЄДР, ТОВ “Альфа-газ” належить Віталію Скопу.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.