На Хмельниччині депутати-регіонали перейшли від “кнопкодавста” до “рейдерства” карток – ФОТО

Депутат Хмельницької обласної ради від Партії регіонів і заступник голови Хмельницької облорганізації ПР Михайло Войтюк 19 червня під час с сесії облради вдався до карткової афери.

Регіонал Войтюк тримає чужі картки для голосування. Фото Віталія Тараненка

Регіонал Войтюк тримає чужі картки для голосування. Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Перед реєстрацією місцевих обранців у нього в руках були картки для голосування депутатів з інших фракцій, які на сесію не прийшли. Зокрема, це картки Петра Іващука, Володимира Шуляка (обоє з фракції Народної партії) і бютівця Валерія Мурзи. Далі ці картки шляхом “кнопкодавства” голосували за проекти рішення сесії.

Фактично це є порушення регламенту Хмельницької облради (стаття 42): “Перед відкриттям кожного пленарного засідання ради проводиться реєстрація депутатів на підставі пред’явлення посвідчення депутата ради з видачою електронних карток, а в залі засідань – з використанням ЕСГ “Віче”.

Депутат-регіонал Войтюк пояснив, чому так вчинив з картками колег.

“Ці депутати мали бути на сесії і я їм повинен передати їхні картки для голосування. Майте на увазі, що у регламенті обласної ради немає відповідальності за те, що голосують чужі картки. Щоправда, є така норма, що депутат повинен самостійно брати картку”, – сказав він.

Однак бютівець Валерій Мурза відкинув можливість делегації своїх повноважень пану Войтюку.

“Сьогодні близько 11 ранку я літаком прилетів до Києва з відпочинку. Тому фізично не міг бути на пленарному засіданні. До того ж заздалегідь попередив апарат ради про свою відсутність на сесії. Я шокований тим, що ви мені сказали. Який може бути зв’язок між мною і Войтюком? У нас різні політичні погляди і позиції не співпадають у плані голосування. Я не вірю, що хтось без дозволу може голосувати моєю карткою”, – прокоментував біло-сердечний.

Більше про цей пренцидент читайте тут

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Погляди їхні “не співпадають”, ха, ха, ха. Брехуни.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.