На Хмельниччині сільська родина витрачає на цигарки 51 грн щомісячно, міська – 48 грн

У Хмельницькій області сільська родина на тютюнові вироби, в середньому, щомісяця витрачала 51 грн., міська дещо менше – 48 грн.

Такі дослідження провело Головне управління статистики в області.

Якщо до витрат на тютюн додати ще витрати на алкоголь, то ця сума вдвічі перевищить щомісячні витрати середньостатистичної родини на відпочинок і культуру. Крім того, це на 19 грн. більше витрат на освіту.

Крім цього, за даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, палить має майже кожен п’ятий мешканець нашої області у віці старше 12 років. Серед них 44% курять вже понад 20 років, понад чверть – від 1 до 10 років. Майже кожен другий з курців спалював за добу по 16 сигарет і більше.

Серед лідерів тютюнопаління в Україні опинилися Донецька, Дніпропетровська та Херсонська області, де чверть населення вищевказаного віку мають пристрасть до тютюнових виробів. Водночас найбільшими прихильниками здорового способу життя без тютюну можна вважати мешканців Іванофранківщини та Київщини, де курять по 13% населення.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.