Фірма Лабазюка вкотре виборола дорожній тендер. Тепер – на 9,5 млн. грн

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області за результатами тендера уклала договір з ПП “Аграрна компанія 2004” на експлуатаційне утримання автомобільних доріг державного значення (ямковий ремонт покриттів струменевим методом) загальною вартістю 9 млн. 518 тис. грн.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Дане підприємство протягом березня-грудня 2013 року за державні гроші здійснюватиме ямковий ремонт доріг.

Зауважимо, що найдешевший лот пропонувало ТОВ “Техно-Буд-Центр” (м.Тернопіль) – 6,8 млн. грн. Однак у тендерних документах відсутні будь-які причинили відхилення пропозиції.

Як відомо,  ПП “Аграрна компанія 2004” дуже активно бере участь у тендерах, пов’заних з ремонтом доріг. У квітні цього року фірма виграла два тендери: поточний ремонт автомобільної дороги державного значення Кам’янець-Подільський-Сатанів-Війтівці-Білогір’я вартістю 9,7 млн. грн і поточний ремонт автомобільної дороги місцевого значення Волочиськ – Зайчики – 23,4 млн. грн.

Загалом же за останні п’ять років “Аграрна компанія 2004” виграла тендери на загальну суму 124,97 млн грн. – усі в Хмельницькій області.

Довідка НГП. У жовтні 2004 року було засновано приватне підприємство «Аграрна компанія 2004». Ця фірма входить у групу компаній “VITAGRO”.

Основні види діяльності “VITAGRO” – це рослинництво та тваринництво. Напрямок “будівництво доріг” зазначається, як додатковий вид діяльності.

Почесним Президентом Групи компаній Vitagro вважається народний депутат України Сергій Лабазюк (188 виборчий округ). Його рідній брат Петро Лабазюк працює на посаді генерального директора, голови Ради директорів Групи компаній Vitagro.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Тараненко

Віталій Тараненко

Журналіст сайту "Незалежний громадський портал".

Коментарів: 3

  1. пиз..ц
    через в нас такі дороги, що їх ремонтують сільськогосподарські підприємства, це все одно щоб вчитель лікував, і лікар – навчав.
    позор таким депутатам, що брешуть і йдуть у владу тільки за підрядами.

  2. Быдло выбрало быдло. И теперь быдлодепутат зарабатывает на быдлоизберателях.

  3. >>через в нас такі дороги, що їх ремонтують сільськогосподарські підприємства,

    а ви приїдьте і подивіться на ту дорогу (Волочиськ – Зайчики) – вона зараз мабуть найкраща в області – жодної ямки, минулого тижня їхав по тій дорозі 140 км/год, де ще два роки тому більше 30 їхати було нереально

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.