За рік заборгованість із заробітної плати на Хмельниччині скоротилася на третину

На 1 січня 2014р. заборгованість із виплати заробітної плати у Хмельницькій області становила 9,9 млн.грн., що на 33% менше порівняно з початком 2013 року.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

Основна частка боргу із виплати заробітної плати (38,9%) припадала на підприємства промисловості. З кожних 100 невиплачених гривень 20 заборгували своїм працівникам підприємства мХмельницького, 18 – Шепетівки, 16 – Полонського району, 13 – Кам’янця-Подільського та 11 – Летичівського району.

У структурі загальної суми заборгованості 54,3% боргу утворено на підприємствах, до яких впроваджена процедура відновлення платоспроможності боржника, або визнання його банкрутом, 36,2% – на економічно активних підприємствах, решта – на економічно неактивних, тобто тих, які призупинили свою виробничо-господарську діяльність у 2012р. та попередніх роках.

Вчасно не отримали заробітну плату 800 працівників економічно активних підприємств, або 0,3% від загальної кількості працюючих. Кожному із зазначених працівників не виплачено в середньому по 4641 грн.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.