Догани Пруса стимулювали чиновників-регіоналів піти самим

Голова Хмельницької ОДА Леонід Прус підписав розпорядження про звільнення двох посадовців облдержадміністрації.

За згодою сторін звільнено Володимира Вербановського з посади начальника управління інфраструктури та туризму Хмель­ницької ОДА і Петра Тарасюка з посади за­ступника начальника управління – начальника відділу транспорту, зв’язку та дорожнього господарства управління інфраструктури та туризму Хмельниць­кої ОДА.

Нагадаємо, що ці чиновники раніше отримали догани “за неналежне та несумлінне виконання посадових обов’язків”.

Як відомо, Володимир Вербановський на посаді голови Городоцької РДА (2010-2013рр.) запам’ятався земельними кульбітами. Петра Тарасюка пов’язували з організатором “тітушок”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

  1. А чому досі стара гвардія працює в інших відомствах?

  2. Це все що спроможна людина Порошенка????????

  3. А просто поговорити не виходить у губернатора? Потрібно тільки підставити. Цікаво,на скільки його вистачить?

    • Дивуватись не треба.В Красилові люстрацію очолює Арсенюк.Помінявся з адміністрацію на люстрацію,люстровані будуть красилівчани.,його братія вся шикує.Красилів піднімайся проти Сабія,не допустити Білевича в кабінет.Він прийшов не просто сидіти.Позор!

  4. Скромна влада. Леська ще нічого не зробила,а вже в журнал залізла. Не зарано? Клепку зовсім не має. Вичухайся спочатку,а потім прись. Доганами лякають. Може ще в ліс вивозити будете? В кабінеті вже було. Дурдом. Скарженці!

  5. Скарженці плачуть і чекають. Дайте людям спокій. Стебло всім надоіла,нічого не розуміє тупе. От везе області! Як не одні,то другі дегенерати.

  6. До влади йдуть делітанти,а не практики,на жаль. Ображати нікого не потрібно,просто погані люди. Дієвих кроків немає,олігархи вже пішли,зупиніться. В політикумі Украіни повинен бути новий віток. Він є,багатьох звільнили,лишіть решту людей,тільки знайдете. Тільки придурок може гнати розумну,професійну людину. Стебло не достатньо має знань і практики,а вчитись можна все життя,але для чого? Вона займається кадровою політикою-буде багато біди з іі сторони. Розуму бажаю і побільше.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.