Тимошенко рекламує себе більше за Порошенка

З 20 кандидатів у Президента України, виборча комісія визначила чотирьох лідерів щодо політичної агітації на теренах Хмельниччини

Юлія Тимошенко, Петро Порошенко, Сергій Тігіпко та Олег Тягнибок – саме у такій хронологічній послідовності рекламують себе кандидати у Президенти України. Також це стосується активності роботи їхніх штабів.

Про це повідомив голова Хмельницького обласного осередку ВГО КВУ Юрій Ануфрієв.

За його словами, цьогорічні вибори голови держави відрізняються від попередніх зменшенням кількості рекламних роликів та агітаційних матеріалів у пресі. «Реклама є, але з 20 кандидатів рекламуються тільки менша половина. Активістом виступає Тимошенко, на потім йде Порошенко і з великим відривом Тігіпко та Тягнибок», – каже Юрій Анатолійович.

В пресі є піарні тексти різного наповнення – і позитивні, і негативні. Антиреклами на Порошенка більше, ніж на Тимошенко. Також головний виборець сказав, що деякі кандидатури на пост Президента України взагалі не подали свої представників у наш Хмельницький регіон.

Загалом, підготовка до проведення виборів 25 травня триває на Хмельниччині спокійно. Випадків провокацій та підкупу виборців поки не зафіксовано.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. не имеет значения количество денег вложены в пиар,все равно тимошенко намного популярнее

  2. ЗМІ висвітлюють те, що робить Тимошенко і нічого більше! А якщо інші маються, то їх проблеми.

  3. а чого ж про Ляшка не згадують, де реально йде перенасичення аби якою лиш би інфо.

  4. Причому тут реклама? Юлю все одно люблять і без піару

  5. Бо вона сильна духом і мудра

  6. Ворог Тимошенко – іі минуле, люди вже не вірять пустим обіцянкам. Всі вже знають іі керування. Нехай подякує Людям і Порошенку в тому числі, за те що визволили.

  7. Тимошенко здатна на рішучі дії, бо лише так можна щось змінити у цій країні

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.