Юрій Смаль вийшов з Хмельницької «Самооборони» – ВІДЕО

Командир Хмельницького ГО «Самооборона і контроль» Юрій Смаль заявив, що припиняє членство в цій організації та складає керівні повноваження.

Відповідну заяву зроблено під час прес-конференції з місцевими ЗМІ.

Подальшу свою реалізацію Юрій Смаль бачить у суспільно-політичній діяльності, продовжуючи працювати помічником-консультантом депутата ВР Ігоря Сабія.

[tuamdOY4Fh4]

На думку уже екс-керівника, «Самооборона» має бути самостійною організацією і не повинна підпорядковуватись жодному владному органу. Це пов’язано з тим, що довіра народу до силових структур сьогодні значно менша ніж до громадських організацій.

Однією з причин складення повноважень Смаль назвав втручання окремих осіб в господарську діяльність організації.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 12

 1. навіть там, в самообороні, хтось захтів трошечки більше заробити.

  • Вчасно хоче втікти, раз забоявся втручання в господарську діяльність організацій. Вкрав усі гроші, чи що? Чого йому тікати, якщо не винний. Якщо йде у помічники, то ще й там нарадить Сабію і знову втіче, коли почнуть перевіряти сторонні особи.

 2. Смаль був нормальним комендантом майдану.
  На інше у нього не вистачало розумових здібностей.
  Він заплутався у подальший політичній грі та відчув, що це закінчиться для нього дуже погано. Він просто наживав ворогів та вступав у конфлікт із законом.
  Пройде ще трохи часу і Самооборону зіллють списавши на неї всі негаразди післяреволюційного періоду. Тому Самообороні краще відмовитися від парамілітарної діяльності зосередившись на контролюючих і правозахистних функціях.

 3. нехороший человек ==далекий= кесарю кесарево……………………

 4. Ну якщо консультатнтами депутатів від ВО “Свобода” є такі як смаль!То жалко таку партію…Про що може консольтувати необразований туніянець!!!

  • Ну почему же! Юра может много практических нюансов предложить в закон про люстрацию

 5. Всім самооборонівцям. Хочете бути корисними – вперед на Схід!!! Досить штані протирати при різних Сабіях.

 6. Дебіла геть !!! Він вчасно відчув що йому повний …здець!!! Скоро і сабій буде гнати його в три шиЇ. Порошенко повиганяє всіх придурків з влади.

 7. Розумний вчинок,але на ворі шапка горить. Те,що відбувалось останні два місяці просто бардак. Смаль має клепку,бо його винесли б. Він же теж людина і хоче спокійно ходити і жити в місті. Відать зрозумів що до чого,і до кого. А що його звірятка? Нікуди не йдуть ? Поки є грошенята будуть гавкати? Не стане грошей завиють. Бурлик має айфон,він крутий пацан ,ще можна мати американський гіпс(на всяк випадок), а також фірмові костилі на все життя. Вітя,подумай!

 8. Да ВО Свобода вже лабіювання голову Обл. ради зробила, Симчишина теж, інтереси свої в МВС, теж пролобіювала, та багато іншого для втановлення “своїх” на посади можна і в корчі.

 9. Мерзотник! От хто він. Вчасно втік,колись його махінації розкриють

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.