Хмельницька Самооборона відмовляється від свого сайту через нападки колишніх соратників – Скріншот

Громадська організація “Хмельниччина. Самооборона і контроль” поширила заяву, що сайт http://khmelnitskyoborona.net/ тепер немає стосунку до цієї організації.

“Сайт створював колишній член нашої організації Юрій Луцюк, якого нещодавно ми виключили. Наразі він заблокував весь доступ до сайту та поширює неправдиву інформацію про Самооборону”, – розповіли НГП у прес-службі ГО.

самооборона

У Самообороні заявили, що вони беруться за створення нового сайту і просять читачів не реагувати на фальшиві повідомлення.

Як відомо, з громадської організації “Хмеьниччина. Самооборона і контроль” виключили 12 членів за порушення пункту 3.10 Статуту організації (діяльність, що завдає шкоди інтересам організації), у тому числі Юрія Луцюка.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. Молодці! Наведіть порядок!

  2. Да, да вас послушать…..то прям фашисты…..Между собой не може те порядок сделать…где же вы хотите его навести в Хмельницком.???

  3. И вообще….если он его делал тот сайт….то полное право имеет его заблокировать…..удалить ,обновить….чего вы на людей гоните то…..еп ты

    • Шановний, Аноніме! Справа зовсім в іншому. Так, дійсно, Ю. Луцюк проявив ініціативу, щоб в організації був власний сайт. Проте наповненням сайту займалася зовсім інша людина. Він міг видалити сайт і це зробив, проте ніхто йому не давав права приписувати авторські статті зовсім іншій організації, не запитавши права в автора. Це називається плагіатством, яке до того ж передбачає кримінальне провадження. Тому виникає запитання: “Чи личить людині, котра займалася люстраційними справами на Хмельниччині і планує займатися, робити самому такі брудні речі?”

  4. Шановні читачі це не правдива інформація! Є Самооборона яка бігає з прапорами по місту і думає що так змінить Україну, а є Самооборона яка їздить на виїзди до людей, розглядають документи по відповідних справах та допомагають людям. Але ті що нічого не роблять влаштували інформаційну війну. Говорять що нас відрахували з Самооборони за те що ми займались криміналом але не показали жодного документа який би підтвердив ці слова, не мають підтвердження ці слова ні в міліції ні прокуратурі. Ці люди не могли змиритися з тим що їх за їхню бездіяльність не сприймали в серйоз, тому незнаю яким чином вони відрахували всіх навіть засновників Самооборони. Також приміщення в якому вони знаходяться являється не їхнім, а також меблі техніка це все купували Іван Кушнір і Юрій Луцюк, також ці люди годували та одягали всю Самооборону за свій рахунок. Мене відрахували за те що я задала Данилевському єдине питання “Чому людина наразила на небезпеку хлопців, які мені як брати і не поїхав розбиратися, а сказав нам здалася мені ваша Самооборона і ваші хлопці”.

    • Охххх…. риба починає гнити з голови – все, що можна сказати. Чи не ти, Тетянко, і внесла деструктив в організацію. Менше б лепетала язиком направо і наліво, то твої Ю. Луцюк та І. Кушнір в Самообороні б довше протрималися.

  5. А що та самооборона робить такого? Сидять собі спокійно і цілий поверх за гроші пожертв орендують і реально ні чого не роблять взагалі, що користі що вони там є?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.