Таксист Гаврилюк очолив хмельницьку Самооборону – ФОТО, ВІДЕО

Громадську організацію “Самооборона і контроль” очолив Андрій Гаврилюк, який заснував “Козацьке таксі”.

Таке рішення сьогодні ухвалили делегати зборів організації.

До цього Гаврилюк входив до штабу Самооборони і брав активну участь у діяльності ГО.

Андрій Гаврилюк. Фото Віталія Тараненка

Андрій Гаврилюк. Фото Віталія Тараненка

Його конкурентами були діючий штабу Самооборони Віктор Данилевський і член штабу Юрій Луцюк. Ще один претендент Віктор Ноль узяв самовідвід, знявшись із перегонів.

Сама процедура обговорення і голосування за претендентів на командирство була відкритою і розтягнулася майже на годину.

Найбільше запитань із залу адресувалися Юрію Луцюку та його ролі у славутських подіях 18 травня. Нагадаємо, що того дня група хмельницької Самооборони, яку очолив Луцюк, приїхала на славутський ринок і начебто мала намір укласти певні угоди з підприємцями. Свої дії Луцюк і Ко не погодили з керівництвом обласного штабу Самооборони.

[nqJXZKrLULA]

У результаті за кандидатуру Луцюка проголосувало 18 самооборонівців із близько сотні присутніх.

Справжні баталії розгорнулися між кандидатами Данилевським і Гаврилюком. “У першому турі” голосування гору взяв Данилевський – “за” 81 проти 73 – “за” Гаврилюка. Хід подій спробував змінити невдаха “виборів” Луцюк: “Я віддаю свої голоси за Гаврилюка і знімаюся з виборів”, – заявив він.

Ця заява внесла деструктив у роботу зборів. Почалися суперечки, чи мають право одні й ті ж делегати двічі голосувати за різних кандидатів. Стабілізував процес Данилевський, який фактично подарував крісло командира Гаврилюку.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

“Я не знімаю своєї кандидатури, але віддаю свій голос за Гаврилюка. З радістю під його керівництвом продовжу очолювати штаб Самооборони”, – сказав він.

Як новообраний командир хмельницької Самооборони Андрій Гаврилюк, заявив, що виганятиме із Самооборони тих, хто діятиме самовільно, без погодження рішення безпосередньо з ним.

“Хто порушить наш статус і внутрішній устав, який ми напишемо, одразу буде виключений”, – наголосив провідник Самооборони.

[0659NFqiC8w]

Як писав НГП, 13 травня командир Хмельницької ГО «Самооборона і контроль» Юрій Смаль заявив, що припиняє членство в цій організації та складає керівні повноваження.

Подальшу свою реалізацію Юрій Смаль бачить у суспільно-політичній діяльності, продовжуючи працювати помічником-консультантом депутата ВР Ігоря Сабія.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 12

 1. Цікаво, чого ж так вони всі рвуться отримати керівну посаду у силовій організації??? Невже від натхнення покращити життя українців?

 2. Ну нарешті таксисти та перукарки, єдині люди, які достеменно знають як облаштувати Україну, дорвавшись до влади 🙂

 3. Організацію очолила людина з бізнес-інтересами. Питання: як Самооборона може контролювати можновладців, яких підозрює у сприянні своєму бізнесу, якщо сама йде цим хибним шляхом?

 4. Всі ці самооборони треба негайно роспустити і заборонити. Вони тільки провокують людей. Нефіг хлопцям робити ось і займаються фігнею.

 5. ЕВРОПЕЙСЬКІЙ БАНДІ ГЕЙ ! ХЕРОЯМ САЛА САЛА САЛА …

 6. всьо, революції кінець. Стебло мило працює з Очеретянком. подивіться обласне телебачення – сидять рядом і воркують як голуби…бачилиб це Герої наші.

 7. Дебилизм высшей категории!!! Страна дебилов и идиотов!!!

 8. А мені подобаються лисі чоловіки!

 9. Мовчіть вже про те стебло. Нахалюга ще та.

 10. Гаврилюк з Удару, мав бути головою міської організації Удар. Удар підімяв під себе самооборону і спортсменів з правди.

 11. Це натуральний злодій і аферист стільки людей надурив

 12. Брехун

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.