З хмельницької Самооборони вигнали 12 осіб – Документи

З громадської організації “Самооборона і контроль” виключили 12 членів.

Відповідні накази 24 і 26 травня підписав керівник Андрій Гаврилюк.

Так, членські посвідчення забрали у Миколи Накориєєва, Костянтина Кушніра, Сергія Бондара, Максима Колеснікова, Дмитра Кацури, Олега Власюка, Євгена Милосердного, Володимира Луцюка, Юрія Луцюка, Івана Кушніра, Тетяни Виговської та Анатолія Кравця.

наказ№1

наказ№2

наказ№2-продовження

Їх виключено з лав Самооборони за порушення пункту 3.10 Статуту організації (діяльність, що завдає шкоди інтересам організації).

Крім цього, нещодавно Анатолій Кравцець від імені хмельницької Самооборони в ефірі каналу “TV7+” сказав, що всі кому не ліньки зробили піар на справі Дмитра Червонюка. А далі просто відбілив сім’ю підсудного.

“Сьогодні на дорогах багато кого збивають – на “Жигулях”, простих іномарках… Але проблема Червонюків у тому, що вони успішні підприємці і це все було роздуто некрасиво, що син (Дмитро) якийсь “мажор”… Ми закликаємо всіх заспокоїтися, нехай судді розберуться”, – заявив Кравець.

Як писав НГП, частина самооборонівців 18 травня самовільно вимагали у славутських підприємців укласти незрозумілі угоди. Це спричинило неабиякий скандал.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 10

  1. “Героев” нужно знать в лицо. Где лица?

  2. Бурлик! Ти куди даун пропав?

  3. Думка більшості громадян області лише одна, що всі члени самооборони повинні бути в Скарженцях, в палатах по два чоловіки, там і тільки там їх місце

  4. Насправді було б найкращим виходом притягнути їх усіх до кримінальної відповідальності за такі методи, якимим вони користувались в той час як в нашій державі йде війна.

  5. Які Скарженці. Цим дебілам одна дорога………

  6. “Незрозумілі угоди” – це що? Від того дня, як ці гоп-стопники поїхали в Славуту, тільки й чуємо: “незрозмілі угоди”. І НІХТО не розповів, яких угод добивалася ця самооборонна братва. Невже ніхто не знає? Чи бояться сказати, що там було? Чи соромно казати? Самооборона вирішила повернути рекет 1990х років, це ж ясно.

    До речі, Панікар так і залишається сотником самооборони? Його не виключили?

  7. Краще розберіться,чому Кравця випустили з тюрми на 6 років раніше за торгівлю наркотиками. Чи в тій самообороні всі йому подібні?

  8. хохлы………… ну , в общем вы поняли

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.