Хмельницька Самооборона очистилася ще від 7 членів

Громадська організація “Хмельниччина. Самооборона і контроль” очистилася ще від 7 членів.

Про це заявив начальник Штабу Самооборони Віктора Данилевський на прес-конференції.

Попросили на вихід Сергія Доскача, Віктора Лемещука, Андрія Ламзіна, Івана Козачука, Бориса Борис, Артема Бугно, Євгена Валешина за порушення пункту 3.10 Статуту організації (діяльність, що завдає шкоди інтересам організації).

P_20140610_151705

P_20140610_151728

P_20140610_151752

“Основний склад ГО “Хмельниччина. Самооборона і контроль” було сформовано ще під час революції гідності. Всі покладені на цих людей завдання й обв’язки вони виконували з честю та гідністю. Проте 11 березня було укладено статут організації. Всі члени зобов’язані чітко його дотримуватися і виконувати всі вимоги. Відтоді було повністю переглянуто особовий склад не тільки в Хмельницькій організації, а й в відокремлених підрозділах.  Після прийняття статуту деякі члени організації самостійно її покинули, дехто був відрахований, згідно з наказами нового голови”, – пояснив В.Данилевський.

Нагадаємо, що раніше з громадської організації “Самооборона і контроль” виключили 12 членів: Миколу Накориєєва, Костянтина Кушніра, Сергія Бондара, Максима Колеснікова, Дмитра Кацури, Олега Власюка, Євгена Милосердного, Володимира Луцюка, Юрія Луцюка, Івана Кушніра, Тетяу Виговську та Анатолія Кравця.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. самооборона очищаєтьсяиі це правильно.

  2. Ух – теперь заживёте!!!

  3. Головне щоб побратим Панікар залишився

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.