На Хмельниччині сім’ї селян щомісячно витрачають на цигарки 67 грн, містян – 53 грн.

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств Хмельниччини, яке проводять органи державної статистики, сільська родина на тютюнові вироби в середньому щомісяця витрачала 67 грн., міська дещо менше – 53 грн.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

Згідно з повідомленням, якщо до витрат на тютюн додати ще й витрати на алкоголь, то ця сума вдвічі перевищить щомісячні витрати середньостатистичної родини на відпочинок і культуру. Крім того, це на 33 грн. більше витрат на освіту.

Крім цього, майже кожен шостий мешканець області у віці старше 12 років є курцем. Серед них 40% палять понад 20 років, понад чверть – від 1 до 10 років.

Три курці з п’яти спалювали за добу по 16 сигарет і більше.

Серед лідерів тютюнопаління в Україні опинилися Донецька та Дніпропетровська області, де чверть населення вищевказаного віку мають пристрасть до тютюнових виробів. Водночас найбільшими прихильниками здорового способу життя без тютюну можна вважати мешканців Вінничини та Київщини, де курять по 14% населення.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.