В обласній адміністрації пускали сльозогінний газ, а Прус вилазив через вікно

Ще вранці представники громадськості вимагали лише призначення Бориса Ткача на посаду керівника департаменту охорони здоров’я, проте за три години Ткач відмовився працювати в такій громаді, а від Пруса вже вимагають відставки

Сьогодні представники громади, лікарі та члени ради “Майдан” зібрались о восьмій ранку біля кабінету Леоніда Пруса за його ж проханням. Вчора він запропонував людям підписати меморандум на підтримку Ткача. Після сорокахвилинної затримки губернатор таки вийшов до людей із заявою:

“Я не призначу Бориса Ткача на цю посаду. Я маю підібрати свою команду. Моя пропозиція йому стосовно будь-якої іншої управлінської посади залишається в силі. Якщо потрібно ми її розглянемо”.

Відповідаючи на запитання журналістів, він зізнався, що просто не знав, що меморандум не має жодної юридичної сили.

Люди почали обурюватись і продовж певного часу Леоніда Пруса затиснули на трибуні, вимагаючи призначити Бориса Ткача на посаду. Губернатор відмовчувався.

P_20140702_093736

Борис Ткач зробив заяву, про те, що вже не бажає бути очільником департаменту:

“На особистій зустрічі з губернатором мені було запропоновано відмовитись від посади директора департаменту та стати головним лікарем (я не уточняв якого лікувального закладу).  Я відповів, що за посадами не ганяюсь і просто так купитись на керівну посаду – це буде зрада громаді, яка мене висунула. Якщо я не вхожу в команду губернатора, якщо зараз навіть під тиском громади я буду призначений директором департаменту – уявіть собі як ми будемо працювати разом”.

В залі буди присутні представники міліції, самооборони, ради Майдан, лікарі, а згодом і приїхав спецзагін Грифон, який має забезпечувати безпеку працівників суду. Під крики “ганьба” після певного часу вони покинули залу.

Фото ye.ua

Фото ye.ua

Фото ye.ua

Фото ye.ua

Але конфліктна ситуація загострилась і врешті-решт це вилилось у декілька бійок з застосуванням сльозогінного газу. Хто його пускав – невідомо. Леонід Прус покинув залу засідань через вікно. У бійці губернатору порвали піджак.

Фото Афіни Черкезової

Фото Афіни Черкезової

Конфлікт триває. Зараз у подвір’ї обласної ради громада досі вимагає від Леоніда Пруса написати заяву на звільнення.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 203

  1. На Майдан викликали Заярнюк,а потім все заглохло. Вона дуже хитра,тому і тримаєтьс. Винесіть іі з кабінету прямо на Майдан. А може вона,як Павлюк-7 місяців в відпустці. Ніхто не перевіряє, цікава ситуація. До чого була ваша революція,коли ці дві криси сидять в кабінетах.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.