Сьогодні громадськість вимагала від губернатора Хмельниччини сприяння у допомозі українській армії – ВІДЕО

З ініціативи ради “Майдану”, “Правого сектору” та козацтва області написано звернення до Леоніда Пруса, аби організувати круглий стіл за участі громадськості та бізнесу. У зверненні йдеться про створення фонду для термінових потреб бійців української армії з Хмельниччини. Суть у тому, аби великий та середній бізнес області “скинувся” на потреби військовиків, що зараз знаходяться в зоні бойових дій. Обов’язковою умовою втілення цієї ініціативи в життя є наглядова рада за використанням цих коштів та прозора система обліку. Ця ж рада буде розпоряджатися грошима.

До кабінету губернатора зайшло близько десяти представників громадських організацій, що вимагали сприяння у створенні фонду допомоги військовим Хмельниччини, а зокрема організації круглого столу серед підприємців.

“Наприклад, до нас надходить звернення від командира полку, ми закуповуємо конкретні речі, що зазначені у списку. І потім за актом прийому-передачі ці речі постачаються до війська. Пізніше наглядова рада неодмінно звітує про зроблену роботу” – розповідає про механізм функціонування фонду активіст ради ”Майдану” Алім Міщук.

Ця ініціатива дасть можливість оперативно реагувати та вирішувати проблеми армії  в середині області.

Спостереження: у кабінеті губернатора є стіл самого очільника області, а також великий стіл для нарад, де може розміститись 10 осіб. На столі губернатора табличка з написом “Будь ласка, сідайте без запрошення”, однак впродовж всієї розмови представники громадськості разом з губернатором Леонідом Прусом та очільником управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Анатолієм Польовиком провели на ногах.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 10

 1. Льонька боїться, того і не сідає.

 2. Чого приперли? В армію служити нехай ідуть,а дєвка криклива на передову.

 3. Як соромно за бездіяльність влади. Йде війна…..

 4. гинуть захисники України, є небайдужі люди, які хочуть допомогти . Але вісутня координаційна роль влади.

 5. Шайка дебілів. Головуючий МІЩУК. Зімість конкретних дій навчають інших, що треба робити. У Аліма існує його думка іншої не може бути, можливо того й в РДА не потрапив.

  • не дебіл приходь завтра 8.30 і зупинимо смерть наших хлопців.Докажи своїми конкретними діями.я це по мірі можливості роблю.Не кидаю на рахунки ,купую потрібне ,передаю на передову.Разом придбаємо тепловізор.А тепер попробуй тут з самими розумними подумати.,У нас “дебілів” часу не вистачаєСамий дешевий тепловізор 50т.грн,оптика 3т,окуляри 20т.розгрузка 1,3т.Це можливо без підтримки влади і великого бізнесу?Якщо вирішувати ,який Алім,чи інші ,будемо цинки 200 отримувати.Але ,я впевнений тебе завтра не буде ,ти напишеш про міліарди олігархів,про нечесність зборів коштів і ще міліон причин.Согодні хлопці 8опсп відбили три атаки ,пошкоджені засоби живлення електроенергії.Слава богу всі живі .А ти давай оцінку моїм розумовим здібностям ,мене нічим вже не здивувати – багато за зиму похоронив людей які стали побратимами на короткий час і в пам”яті назавжди.Дуже хочу ,щоб ті кому можу хоть чимсь допомогти ,залишились живими

   • Візьміть ініціативу в свої руки, які надіємось будуть чесними , а ми підтримаємо в зборі коштів. Україна в біді. Слава Україні!!!

 6. який цей губернатор тупий, Боже, Боже…
  а це чудо збоку це хто взагалі такий? таких далеких у владі ніколи ще не було. Біда

  • Зато які нетупі були Злодії – попередники! Далекі вони, чи близькі ,проте люди цікавляться Нашими голодними хлопцями, а ти Анонімний мажор тільки їх обсираєш!!! Сиди і далі в льосі, відкупись від війська і сси мамину цицю! Якщо не хочеш допомагати – закрий ліпше рота і мовчи!!!

   • Да, злодії були не тупі, грамотні та професійні…
    зрівняйте попереднього губернатора і теперішнього… той знав і володів ситуацією, що де і як …. а це мурло навіть бевкнути нормально не може

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.