За Ткача підпишуть меморандум

Сьогодні до кабінету губернатора області Леоніда Пруса вкотре прийшли активісти Ради “Майдан”, майданівської сотні, а також лікарі та пацієнти, що наполягають на призначенні на посаду директора обласного департаменту охорони здоров’я Бориса Ткача.Їх обурило те, що всі документи на призначення вже місяць лежать на столі губернатора, проте він відмовляється їх підписувати, посилаючись на брак досвіду та управлінських здібностей у нейрохірурга.

Коментар активістки київського майдану Валентини Базалюк:

Леонід Прус запропонував громадськості завтра підписати меморандум на підтримку їхнього кандидата. У цьому меморандумі буде зазначено, що Ткач зобов’язується вправно працювати, боротись з корупцією та навести лад в медицині, а всі підписанти впевнені в його професійних якостях.

“Люди, які підтримують кандидата Ткача підпишуть цей меморандум – це наша відповідальність за нього, перед владою, перед суспільством. Хоча насправді цей документ не має юридичної сили. Мені здається, що це просто відтягування часу для того аби порадитись із вищим керівництвом та партійними бонзами”, – розповів активіст майдану Віктор Галущак.

Якщо завтра Леонід Прус не підпише призначення на посаду директора обласного департаменту охорони здоров’я Бориса Ткача активісти обіцяють розпочинати активні дії та вимагати відставки губернатора.

Теги: , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 11

 1. прус – продажна сволочь. Когда Ткач рисковал жизнью своей и своих детей на Майдане, оперировал, то о его опыте никто не спрашивал. Благодаря Ткачу и таким как он ” неопытним” сейчас вместо ядух сидят прусы. А кто ты есть , прус? ты давно зерно перебирал на племстанции и согласился без опыта руководить целой областью и почему ты, прус решил, что лучше медиков знаешь кто должен возглавить департамент. Да, опыта грабить бюджет у Ткача нет – это точно.
  Короче, все честные врачи, завтра в 8 утра перед ОДА – прусы надеются что мы устали, что мы можем только по – тихому. Мы сделаем так. что ” небесна сотня” прусу будет сниться каждую ночь.

  • Олена, кручу я диск телефона… ла-ла-ла-ла-ла. А кто медики, и сколько их решило. Например знаю часть, и некто Ткача видеть не хочет,не буду приводить их аргументацию,

  • Бути хорошим хірургом і хорошим менеджером – це, як кажуть в Одесі, дві великі різниці. І навіщо позбавляти наших пацієнтів хорошого хірурга? Те, що у всіх хірургів є такса на операції, теж усім відомо. Тому якщо немає досвіду розкрадання коштів, то є досвід стягування. Так, яким він буде керівником – покаже час. Можливо, хорошим. Але чомусь Прус, по-вашому, який перебирав зерно, на посаду губернатора не годиться, а простий хірург – керувати цілою галуззю, причому дуже непростою, буде просто бездоганно. У чому логіка. І ще: хто така рада майдану? Хто їх обирав та уповноважував робити призначення, вимагати робити так, як вони хочуть? Це щоб до корита ближче? Якщо мають багато енергії, але не мають, чим зайнятися, нехай їдуть на кордон, допомагають його захищати. Я не кажу стріляти, це мають робити професіонали. Але допомогти зміцнити кордони на півночі, наприклад, чи з Кримом можна. Замість того, щоб тут займатися провокаціями і дестабілізувати обстановку. Таке тільки на руку агресорам.

   • ці ради майдану самооборони достали як це 100-300 чоловік може вирішувати за всю область це можи вирішити весь колектив медиків хмельничини або повна площа ((( інше все абсурд овний)))

 2. Який досвід у Пруса, у Стебло, у Симчишина Але їм областю керувати можна? Ну ще Ткач покерує медициною. Можливо і не треба досвіду в корупційних схемах. На мою думку Ткач просто не з Удару вірніше не з тої команди де є Прус. Дав Прус слово ,що призначить, зібрав бумаги Ткач, забрав Прус слово ,що призначить. Господар свого слова,швидко набрався досвіду.

 3. так думаю:”меморанДУМИ підпишемо і для губернатора, і його оточення.Тим більше ,що це його ідея”

 4. Нехай краще той Прус добровільно тікає з губернаторського кабінету, бо не те що для харакірі, а для того щоб написати заяву і чесно звільнитися у цієї гниди не вистачить духу. Областю керують кілька пальнутих придурків на чолі з аферистом Міщуком. Ми скоро будемо згадувати час “керування” Пруса як сором нашої області.

 5. Свестун теж досвіду не мала і говорити не могла,але робила чотири роки. Зато як крала! Навчилась всьому. Ганьба губернатору. Кожна людина має право,якщо цього вимагають люди. На голосування в кожному закладі охорони здоров’я! Директора медучилища забули? Перший хабарник і родич Ядухи ,але хороший керівник.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.