У Чернилевського п’ять авто, а Вінніков – найбагатший заступник

Згідно декларацій про доходи, мер Сергій Мельник займає шосту позицію серед своїх заступників

Керує міською радою та виконавчим комітетом семеро чиновників. А саме міський голова Сергій Мельник, перший заступник Олександр Вінніков, заступники Анатолій Нестерук, Іван Прокопець та Григорій Давиденко, а також керуюча справами міськвиконкому Людмила Черевченко та секретар ради Костянтин Чернилевський. Ми поцікавились доходами цих чиновників, маючи на руках їхні декларації.

Згідно декларації про доходи, найбагатшим серед вищезгаданих чиновників є перший заступник Олександр Вінніков. Його річний дохід складає 194 622 гривень. Він володіє двома земельними ділянками, квартирою та дачним будинком. Не має Олександр Вінніков та його сім’я жодного транспортного засобу. Проте родина Віннікових мають вклади, цінні папери та інші активи на загальну суму 335 586 гривень.

Друге місце щодо річному заробітку, займає заступник міського голови Анатолій Нестерук. Його дохід за минулий рік склав 193 244 гривень. Офіційно цей заступник володіє однією земельною ділянкою площею 45 069 кв.м. А от членам родини дісталося більше, згідно декларації його дружина володіє двома земельними ділянками, великим житловим будинком та дачним будинком, а також іншим нерухомим майном. На дружині також записаний автомобіль «Mazda-3».

Загальна сума доходу Костянтина Чернилевського склала 192 108 гривень. У його власності є одна земельна ділянка та один житловий будинок, дружина має квартиру. Він володіє трьома іноземними автомобілями – Mersedes Benc, Fiat Doblo та Tata LPT. Також він є власником трейлера. П’ятим транспортним засобом Toyota Camryволодіє його дружина.

Людмила Черевченко, єдина жінка серед чиновницьких голів, має річний дохід 162 116 гривень. Людмила Петрівна володіє однією земельною ділянкою. А от на членах її родини числяться шість об’єктів нерухомого майна. Автомобілями сім’я Черевченкових не володіє. Вкладів, цінних паперів та активів у власності родини Людмили Черевченко є на загальну суму 68, 491 гривень.

Григорій Давиденко зареєстрував 160 767 гривень доходу. Особисто він володіє двома земельними ділянками, двома квартирами та гаражем. Григорій Михайлович має два автомобілі – Hyundai Sonata (2007 р.в.) та ВАЗ 21001 (1976 р.в.).

Нарешті мер Сергій Мельник. В нашому рейтингу достатків чиновників, він займає аж шосте передостаннє місце. Його річний дохід склав 115 992 гривень, а от членів родини дохід є найбільший серед інших чиновників – аж 170 027 гривень. Майже весь дохід мера складає офіційна зарплата. Мельники нерухомим майном практично не «обжилися» – мер має одну невеличку земельну ділянку та гараж, а члени його родини – квартиру та також гараж. Сергій Іванович володіє однією, але дуже дорогою машиною – Audi A6 (2004 р.в. Його дружина Тетяна Мельник є співвласницею двох хмельницьких ринків «Дарсон» та «Еверслі».

«Найбіднішим» серед перших чиновників місцевої влади виявився Іван Прокопець – і по доходах, і по кількості авто, і по кількості житла. Річний дохід заступника мера склав 105 480 гривень. За цим чиновником офіційно числиться одна квартира та один гараж. Іван Прокопець є власником одного автомобіля Chevrolet Lacetti.

Жодна із чиновницьких родин, згідно декларацій про доходи, фінансової допомоги чи подарунків із-за кордону не отримувала.

Анна МЕЛЬНИК, спеціально для НГП

Теги: , , , , , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 9

  1. Хмельничани!!!!! Увага!!!!! Сумнозвісний екс-губернатор Хмельниччини ядуха працює в штабі ПОРОШЕНКА у Вінниці!!!! Достовірна інформація.

  2. Увага!!!!! Сумнозвісний екс-губернатор Хмельниччини ядуха працює в штабі ПОРОШЕНКА у Вінниці!!!! Достовірна інформація.

  3. Нет, не агитатором, а охранником.

    • ха-ха-ха дуже смішно і чого саме в штабі Порошенка? Я чув в в штабі Тимошенко не просто якиїсь там охраннник а керує штабом!

  4. ви краще б не зіскакували з теми, а по суті писали про заступників міського голови

  5. А що про них писати,все на родичах записано . Мельника жінка має два базари,а копійки записані. Демократія.

  6. Винников самый богатый и так, потому что создал крупные корупционные схемы организованой преступности и корупции, например он имеет около 20 процентов отката с рынка Бартерсервис, вот и посчитайте сколько это в десятках тысяч каждый месяц? А таких схем у него много?

    Самое интересное что время другое пришло, а он себе сидит и в ус недует, когда уже тот же мер примет какието шаги по раследованию действий Винникова?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.