“Подільські Товтри”: люстрація чи рейдерський тиск?

У Кам’янці-Подільському 22 травня відбулася спроба зняття з посади директора національного природного парку  “Подільські Товтри” Леонтія Гасюка.

Як повідомив кореспонденту НГП пан Гасюк, близько 20 чоловік зайшли в приміщення і вимагали від нього написати заяву на звільнення. Причиною цьому стало звинувачення директора в корупції.

“В мене вимагали написати заяву на звільнення або йти у відпустку, бо, начебто, є підозри, що я зловживав службовим становищем, хоча немає ніякого зловживання”, – повідомив Леонтій Гасюк.

Також він заявив, що знає осіб, які приходили “в гості”.

“Хусейн Дукаєв, підприємець, що взяв Бакотську затоку на 49 років і не хоче платити гроші за використання. Попередній директор заключив з ним договір без оплати, а я почав ставити питання про невідповідність до законодавства, а він почав піднімати людей, мовляв є зловживання з моєї сторони. Є в мене ще такий заступник, який нічого не хоче робити і зараз стоїть питання про його звільнення , тому і він «колотить»”, – стверджує Гасюк.

А ось версія міліції дещо відрізняється від позиції директора.

“В приміщення “Подільських Товтр” прийшли колишні працівники, які були звільнені  теперішнім керівником. Їм не подобається керівництво директора… Також вони хотіли, щоб даний керівник під час розгляду протоколу по корупції в суді був відсторонений від виконання своїх обов’язків. Після рішення суду, якщо він визнається не винним, то він повертається, якщо винний, то все залежатиме від рішення суду – звільнення або штрафні санкції ”, – повідомив начальник кам’янецької міліції Юрій Дахно.

Не обійшлося і скандально відомого громадського формування “Міська варта”. Її представники відмовлялися спілкуватися з кореспондентом НГП. У прес-службі формування також не надали жодної інформації, що їхні представники робили на території “Подільських Товтр”. Щоправда, і Дахно і Гасюк виявились більш говірким і повідомили, що “Міська варта” виступала на боці противників директора.

“Працівники (противники Гасюка, – НГП) звернулися до “Міської варти” з проханням бути присутніми під час доведення їхніх вимог. Ніяких заяв про пошкодження майна, чи фізичне насилля не надходило. Були зібрані всі необхідні матеріали та опитані свідки”, – заявив очільник міської міліції.

Наразі директор національного природного парку  “Подільські Товтри” написав заяву в профільне міністерство з проханням розібратися в його ситуації.

“Мене змушували це написати (заяву “за власний рахунок”, – авт), бо є матеріали в суді через корупційні дії. Я їм (противникам, – авт.) сказав, що це не кримінальна відповідальність, а адміністративна. Після рішення суду в мою користь вони мені ще принесуть могорич і я буду продовжувати виконувати роботу”, – підсумував директор парку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Шо, знов Хмельницька “самооборона”?

  2. Ну от тепер всякі хусейни будуть організовувати травлю з допомогою “обіжених і оскорбленних” – це безпрєдєл

  3. Гасюк пес Ядухи!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.