На Кам’янеччині селяни перекрили дорогу через вибори – ФОТО

Жителі села Сокіл (Кам’янець-Подільський район, ТВО № 193), домоглися заміни голови дільничної виборчої комісії Галини Лалак (квота кандидата на пост Президента України Сергія Тігіпка).

Для цього вони  навіть перекрили трасу міжнародного значення Хмельницький-Чернівці в районі сіл Руда і Гаврилівці, повідомляє громадянська мережа “Опора”.

Фото "Опори"

Фото “Опори”

Вранці 13 травня близько ста чоловік із державними прапорами перекрили трасу на чверть години. Розібратися в ситуації приїхала заступник голови Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Ніна Фабіянська та заступник голови районної ради Василь Бугерчук.

Відреагував також і місцевий штаб кандидата Сергія Тігіпка: використовуючи квоту свого кандидата, керівник штабу Павло Довгопол на посаду голови ДВК подав кандидатуру Олександра Чілійчука.

Через недовіру та опозицію членів комісії до голови перше засідання ДВК № 680557 відбулося лише 11 травня, і на ньому за присутності дванадцяти членів комісії було висловлено недовіру Галині Лалак.

Член ДВК Ю. Кордончук пояснив відставку голови: «Людина не має ніякого авторитету в селі». Інший член комісії А.О. Власов доповнив: «Я категорично проти голови ДВК Галини Лалак, оскільки їй не довіряю, не хочу працювати з нею».

Однак Галина Лалак відмовляється визнати, що вона не голова ДВК, і не передала в комісію документації, списків виборців та печатки і поїхала відстоювати свої права в обласний штаб Сергія Тігіпка.

«Справді, Галина Лалак побувала у нас, зустрічалася з керівництвом штабу, і їй рекомендовано не перешкоджати роботі дільничної комісії у її селі», – заявив координатор виборчої кампанії Сергія Тігіпка у Хмельницькій області Віталій Олуйко.

«Тим паче заміну оперативно відшукав місцевий штаб нашого кандидата, адже зараз необхідно якомога організованіше провести голосування і підрахунок голосів. Тому подібні конфлікти тільки шкодитимуть виборчому процесові», – додав Олуйко.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. вони на місцях ладу навести не можуть. Ще Тігіпка до влади допустити!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.