За Антимайдан – до відповідальності!

Сьогодні досить часто з засобів масової інформації чуємо новини про розслідування незаконних дій посадових осіб, які відправляли працівників бюджетних організацій на антимайдан. Та чомусь у Новоушицькому районі посадовців, причетних до ганебних проплачених мітингів, перевіряти ніхто не поспішає.

Без відповідного реагування та щонайменшого зацікавлення з боку силових органів залишається ряд фактів, які би привели до організаторів поїздки. Хоча чимало людей вже готові надати свої свідчення. Зокрема, директор Браїлівської ЗОШ І-ІІІ ст. Людмила Зіньковська стверджує про те, що колишній голова районної ради за сумісництвом голова районної організації Партії Регіонів, а сьогодні директор Івашковецької сільської школи Віктор Барчишин та керівник штабу ПР Олександр Лисак всупереч бажанню та громадській позиції жителів району під час революції Гідності під примусом змушували громадян протестувати проти орієнтирів на євроінтеграцію, організовуючи багаторазові поїздки на антимайдан.

Не треба великих зусиль, щоб зібрати з окремих частин картину тих зимових днів, коли керівництво району спільно з штабом Партії Регіонів для виконання «злочинного наказу» задіювали адміністративний ресурс з метою організації поїздок жителів району на Антимайдан.

Хто разом з ними формував списки «добровольців», хто оплачував транспортні та інші витрати, хто завзято служив тоді режиму Януковича? В районі говорять, що до цього причетні колишній голова адміністрації Олександр Московчук, його заступники Валерій Бакулей, Валентина Ковальська та керівник апарату райдержадміністрації, у минулому член Партії Регіонів Віктор Костюченко.

Звісно, остаточну та офіційну відповідь на ці питання повинно дати слідство. А поки громадськість нашого краю глибоко розчарована, що немає будь-яких зрушень в цій справі, що колишні ляльководи-антимайданівці районного масштабу і досі при посадах.

У мешканців району залишається одна надія, що призначений голова Хмельницької облдержадміністрації Михайло Загородний зорієнтується та «оцінить» відданість політичних пристосуванців попередній владі, а правоохоронні органи не будуть пасивними спостерігачами і розпочнуть відповідні перевірки. 

Сергій Дзекар, голова Новоушицької районної організації

Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»,

депутат районної ради.

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Сергій Дзекар

Сергій Дзекар

Депутат Новоушицької районної ради

Коментарів: 58

 1. п. Зінковській працювати на студії, а не в школі. Не кожен актор може зіграти роль “хворої”,яку виносять на ношах до швидкої, через невеликий проміжок часу пересісти самостійно у власне авто і повернутися до дому. Оце чесна людина! А в цей час можливо хтось і не дочекався швидкої.

 2. Вчителька Катя чекаємо ваших оцінок

 3. Багато відгуків про тих хто написав , напевно їх пишуть ті про кого тут йдеться.

 4. Я вважаю що подібна публікація Дзекаря е провокаціею і вигадкою.Налижаються чергові місцеві вибори і треба попіаритись.Обливати брудом легше аніж працювати навчились молоти язиком і цоьго достатноь.

 5. Поважаю автора статті Сергія Дзекара. А такі як Костюченко, Бакулєй, Ковальська повинні бути люстровані.

  • Прорци своїм лукавим чадам (Костюченку, Бакулею, Ковальській і т.д.),
   Що пропадуть вони, лихі,
   Що їх безчестіє, і зрада,
   І криводушіє огнем,
   Кровавим, пламенним мечем
   Нарізані на людських душах,
   Що крикне кара невсипуща,
   Що не спасе їх добрий цар,
   Їх кроткий, п’яний господар,
   Не дасть їм пить, не дасть їм їсти,
   Не дасть коня вам охляп сісти
   Та утікать; не втечете
   І не сховаєтеся; всюди
   Вас найде правда-мста; а люде
   Підстережуть вас на тоте ж,
   Уловлять і судить не будуть,
   В кайдани туго окують,
   В село на зрище приведуть,
   І на хресті отім без ката
   І без царя вас, біснуватих,
   Розтнуть, розірвуть, розіпнуть…

  • Кожна коханка(Віра) поважає свого коханця (Сергій)

  • Кожна коханка (Віра) поважає свого коханця (Сергій)

  • Я розумію, що між вами, щось більше ніж повага, але не потрібно про це на весь світ

 6. Не знаю що собі придбали чиновники з Новоушицької РДА після антимайдану, а от Олександр Лисак потішив себе новеньким авто Hyundai Tucson.

 7. мелочь а приятно

 8. Я вам скажу, що Бакулей теж все життя протер штани на одну зарплату і мазда в нього, мазда в сина. Всіх його вчорашніх керівників-поплічників пепесадили, а він чистенький. Треба вміти так… може вже пора і честь знати???
  Ковальська взагалі окрема тема… вона якби змогла то весь новоушицький район перейменувала в район Ковальської. Тут все повинно бути її і її дітей. Інші варіанти не розглядаються, а і ще обов’язково все оформити на Гукала.
  Шановні тут Барчишин навіть близько не стоїть… він хоч пристосуванцем не був, а ці як рвались до корита так і рвуться. Один виконує обов’язки, а інша почала жити по-новому… це люди, які все життя паразитували в нашому селищі… мерами, головами, заступниками. Які очевидячки дивляться на людей як на моль…
  порівняно з цими “кровосісями”, – Барчишин нервово курить в стороні…

  • Віктор Барчишин не нервує, а чекає, що його скоро призначать головним редактором районної газети Наддністранська правда. Він скоріш за все буде затверджений редактором з посадовим окладом як у голови райради Віти Гребенюк. До речі, якщо голова райради Гребенюк дозволить колишньому головному регіоналу району очолити місцевий ЗМІ, то це буде її велика помилка. Якщо це станеться, то питання до автора статті Сергія Дзекаря: чому він висував Віту Гребенюк на посаду голови райради?

 9. Гортаю сайт Новоушицької РДА за 2013-2014 рік і бачу, що Костюченко, Бакулей, Ковальська, Московчук, Барчишин до останнього моменту були вірні Януковичу і його завданням. За кілька днів до втечі узурпатора влади керівники РДА підтримували Януковича, цитували його вислови. ГАНЬБА!!!!

  • точнісінько так і директор, яка сьогодні хоче про щось свідчити ще ( щоб “відмити” себе), ще вчора заставляла вчителів голосувати за Януковича і ” поливала” брудом майдан.

 10. Ха-ха! Як смішно це читати! яники, шпонки, азірови легко втікли з держави, получают до цеї пори пенсії та прибуток від своїх предприятій,а на уровні села Нова Ушиця (бо до міста їй ше дуже далеко) йде борба з колишними регіоналами! Це наверно вони побили студентів на майдані та ростріляли Небесну Сотню?А це не вони самі собі рекламу роблят перед місцевими виборами?Жалко тільки діректрису, бо подумати не могла вона сама брати хабарі без свого начальства.Вот і получаєцця – хтось лишився при ділах , а хтось мусит на уровні села розхльобуватися!

 11. Чим вам не вгодило “керівництво РДА” ? Нормальні дядьки і рішають любе питання дуже дешево.

 12. У Новій Ушиці автобус з “тітушками” на Антимайдан супроводжувало міліцейське авто. Кого зараз буде захищати міліція? Чиновницький апарат чи людей?

 13. Йшов 2015 рік.
  Рік після революції гідності.
  Вийшовши із запою, депутат райради згадав про патріотичні дії.
  Це той хто не протирав штани, не возив “тьолок”, зразковий сім’янин!!.Свій патріотизм показати потрібно ділом, а не плітками.
  Дорога в АТО добровольцям відкрита.

 14. Дорога в АТО відкрита всім. І Барчишину і Костюченку і Бакулею і всім кому добре було жити при Януковичу. Хай поспішають, бо сміттєвих баків вистачить на всіх, хто Нову Ушицю довів до такого стану.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.