У Хмельницькому зросла кількість ДТП з людськими жертвами

На дорогах Хмельницького за 2,5 місяці цього року постраждало більше людей, ніж за відповідний період  минулого року.

За інформацією Управління ДАІ в Хмельницькій області з 1 січня до 15 березня 2015 року у місті Хмельницькому сталося 33 дорожньо-транспортні пригоди, в яких постраждали люди. Отримали травми 34 особи, а 3 людини загинуло.

Минулого року з 1 січня до 15 березня було зареєстровано 22 ДТП з постраждалими. В них загинуло 2 людини і 22 отримали поранення.

Ситуація з важкими ДТП у Хмельницькій області дещо інша. Загальна кількість аварій з постраждалими цього року зменшилась. З 1 січня до 15 березня сталося 78 таких ДТП, а в 2014 році – 84. Кількість травмованих теж скоротилася зі 105 в минулому році до 94 в теперішньому. Проте кількість загиблих зросла з 14 до 19 осіб.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. реформа гаі в дії

  2. прикро

  3. Дореформувались хапуги

  4. А до чого тут ГАЇ! проблеми в країни від того, що кожен тикає пальцем на іншого, а не на себе. Реально задайте кожен сам собі запитання, тільки відверто, скільки раз ви порушуєте правила дорожнього руху будучи пішоходом чи водієм? Проблема ментальності нашої, що всі нам вині, всі зобов’язані, і всі паскуди, а ми всі білі та пухнасті, поки не змінимо відношення до всього, доти будем так жити. А якщо нічого не робимо для того щоб змінити ситуацію, значить нас усе влаштовує . У місті лише одиниці дійсно щось роблять для громади, а не лише просто репетують. Ми вже повині не посто на майданах стояти, а ще й щось робити один для одного. А ми навіть не навчиись переходити дорогу….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.