Слідство розглядає кілька версій вбивства редакторки Мороз

На Хмельниччині слідство розглядає щонайменше три версії вбивства редактора місцевої газети “Нетішинський вісник” Ольги Мороз, яку було знайдено мертвою 15 березня.

Як заявив начальник слідчого управління УМВС України в Хмельницькій області Сергій Кушнір на брифінгу для місцевих ЗМІ, розглядаються версії: вбивство із необережності, вбивство на грунті корисливих мотивів та вбивство на грунті професійної діяльності.

За його словами, факт загибелі редактора внесений до реєстру досудових розслідувань (стаття 115 Кримінального кодексу України — умисне вбивство).

Він також повідомив, що згідно з результатами судово-медичної експертизи, проведеної учора, смерть Мороз настала від перелому потиличної кістки та набряку головного мозку. Такі травми можуть виникнути при падінні або нанесенні удару сторонніми особами.

Правоохоронець пояснив, що детальніше обставини вдасться з`ясувати після проведення гістологічного дослідження тіла загиблої.

Наразі слідство вивчає потенційне коло зв`язків вбитої журналістки та проводить службове розслідування.

Як писав НГП, редактора місцевої газети “Нетішнський вісник” Ольгу Мороз було знайдено мертвою у її власній квартирі близько 8 години ранку 15 березня.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.