«Теперішні економічні реалії роблять із українців жебраків» – нардеп

Проведення  реформ та припинення війни на сході – можуть стати факторами реальної  економічної стабільності в Україні. Таку думку висловив народний депутат  України Серій Лабазюк у коментарі.

За  словами політика, українці опинились на межі бідності через зростання цін на  товари першої необхідності, послуги ЖКГ, інфляцію та ріст курсу долара.  «Ціни  останнім часом ростуть як на дріжджах – уже не по днях, а по годинах! З кожним  днем заробітки українців все більше знецінюються. Елементарно, буханець хліба,  який раніше, в середньому, коштував п’ять гривень, зараз – подорожчав вдвічі.

Ось вам і економічні реалії… Це вже не можна назвати затягуванням пасків. Це  реальне затягування зашморгу на шиях людей. Теперішні економічні реалії роблять  із українців жебраків», – наголосив нардеп.

В першу чергу, подорожчання такого соціально важливого  продукту, як хліб, нардеп пояснює тим, що  вартість зерна  прив’язана до курсу долара, який нині нестабільний і в останні місяці значно  зріс. Окрім цього, велике значення в ціні хліба відіграє транспортна  складова та енергоносії, практично 80% яких Україна купує за  кордоном.

«У  зв’язку з ростом цих всіх складових хлібопекарі працювали з мінімальною  рентабельністю. Вони були змушені підняти ціну хліба, щоб компенсувати понесені  затрати і щоб взагалі не зупинити підприємство», – наголосив С. Лабазюк.

За  словами нардепа, поки не буде стабільності, не припиниться війна і громадяни не  побачать реальних реформ в країні, прогнозувати щось неможливо.

«Це  стосується не тільки хліба чи курсу гривні, а й економіки в цілому. В свою  чергу, мінімальна пенсія та мінімальний прожитковий мінімум на сьогодні не  здатні забезпечити навіть фізичного виживання значної частини людей», – вважає  нардеп.

С. Лабазюк нагадав, що  депутатська група «Воля народу» ще перед прийняттям змін до Держбюджету-2015  вимагала від Уряду прийняти постанову щодо індексації нинішнього рівня  мінімальних зарплат і прожиткового мінімуму на 30%. Однак досі це питання нерозглянуте.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. П:)здун ви , батєнька

 2. Через таких під@р@сів із “Волі народу” і почалися усі проблеми!
  Сірожа , ти що вже забув як голосував 16 січня?
  Вже за лічильну комісію взялися, наступні ті хто голосував!!!
  Справедливість є, питання часу!!!

 3. Кому кому, но Сереженьке, да про бедность народца..)))!!! Черный юмор.

 4. та це зрозуміло, що зарашні умови – це як програма останій герой, тільки там добровільно селили на безлюдний острів, а зараз цим островом є Україна, а ми є її учасники, хто виживе. Тільки скажіть за якими правилами граємо. Чекаєте до поки не доберуться до Києва, і не перестріляють сра..х реформаторів, які гроші набрали і розказують потім- а нема всьо миші поїли. і лякають потім дефолтом коз”и майданівці хрєно2і. Шо робити тим хто живе сьогодні на мінімалку. Бо я вихід бачу один взяти купити на остані гроші пістолєт в Айдарівців і вйо на Київ……..

  • а чо на Київ? В Рашку. шукати Януковича і його банду, хай вертають награбоване, падлюки! Купив під Москвою хату за 50 млн баксів! 16 камазів з доларами вивіз! і тд і тп! падлюка! боком воно йому всьо вилізе!

  • “Чесно”–це і є збірний Лабазюк. Так ,хренова ситуація! І нею треба лобзікам скористатись: гайда на Київ ,а ми 16-ти січневі вам (народу ) на шию заліземо. Єремєєв–шеф Лабазюка–нагрів з падлами з мінтрансу нас на продажі ДП на 2.5 мільярда. Це зараз!! Лобзік, хто підбирає для Єремєєва площодки під його ВОГИ на Хмельниччині?! Ти. І ти суко тут плачеш за народом?! Сховайся подальше…

 5. “москалик” не дарма в тебе тут ймення хрено$е. Ти шось попутав….і йди ти в свою москалію…. І всіх тих нардьопів з собою забери

 6. Щось мені підсказує ,що москалий має істину. А от чесними на публіку називають себе якраз брехуни. Сергій ЛАБАЗА ЯКРАЗ І ВІДНОСИТЬСЯ ДО НИХ.

 7. Алім, скільки можна бруд лити??? Та заспокойся ти нарешті . Досить мусолити 16 січня. Насправді, зараз у ВР приймаються набагато жахливіші рішення.

 8. Лабазюк, а тебе нащо обрали? візьми і зроби! ато тільки піаришся

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.