Загородний не проти знайти радників, як у Саакашвілі. А поки використовуватиме поради успішних бізнесменів

Голова Хмельницької облдержадміністрації Михайло Загородний залучатиме на посади своїх радників успішних людей з числа керівників підприємств та організацій області.

Hmelnitska_oblderzhadministratsiya

Про це він сказав у коментарі “Незалежному громадському порталу”.

“Хотілося б мати таких радників, як у Саакашвілі (голова Одеської ОДА, екс-президент Грузії – НГП), на кшталт Сашка Боровика. Це потужний економіст, фінансист і реформатор, який веде велику ділянку роботи. Я не ствердужую, що у владі Хмельницької області з’являться іноземці. Але планую залучити потужних волонтерів-радників з числа директорів підприємств та успішних бізнесменів. Вони працюватимуть на добровільних засадах”, – пояснив він.

Загородний зазначив, що наступного тижня збирає круглий стіл з юристів, на якому хоче почути конструктивні пропозиції.

“Якщо ти грамотний юрист і адвокат, який при цьому заробляє гроші, будь ласка, долучайся до розробки нормативних актів, які спрощували б життя нашим людям. Таким чином маємо залучати успішних людей до розбудови Хмельницької області”, – зауважив голова ОДА.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. 77 громадських активістів увійшли до складу Громадської ради при Хмельницькій ОДА і в числі їх, є юристи, науковці, керівники підприємств, екологи,економісти, …. тут Ваш потенціал у організації ефективного управління в області вирішення проблемних питань громад і забезпечення дотримання законів України чиновниками, а не пошук колуарних “потужних волонтерів-радників з числа директорів підприємств та успішних бізнесменів”, свої якості вони проявили за 24 роки становлення Держави.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.