ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

З реєстру зник росіянин, який отримував прибутки з діяльності ТОВ “Хмельницькгаз збут”. Новий постачальник газу для мешканців Хмельниччини – ТОВ “Хмельницькгаз збут” – вніс зміни до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Вилучено запис: “Вигодоодержувач Луняк Володимир Олександрович, Росія, м. Москва”. На його місці з’явився інший запис: “Власники істотної участі відсутні”. Це означає, що ТОВ “Хмельницькгаз збут” роздробило пакети акцій між кількома особами, аби не світити одного росіянина-вигодоодержувача.

Хмельницька “Батьківщина” пересварилася через кандидата на мерські вибори. Лист лідера ВО “Батьківщина” Юлії Тимошенко про підтримку Олега Лукашука на мерські вибори Хмельницького вніс розбрат у лави місцевого осередку. Керівник хмельницької міської “Батьківщини” і екс-нардеп Лев Бірюк заявив, що всупереч статуту партії, бюро місцевого осередку виключило його з лав організації “за аморальні дії стосовно членів міської організації”. В.о. мера і член міського бюро “Батьківщина” Костянтин Чернилевський спростував цю інформацію і сказав, що процедура висунення кандидатів на місцеві ради, у тому числі мерські посади, повинна ініціюватися знизу, а не “бувших товаришів по депутатству”.

Міліціянти взялися за викорінення стихійної торгівлі у Кам’янці-Подільському. Правоохоронці роздали інформативні листівки усім хто торгує на тротуарі з роз’ясненням, про заборону торгівлі з рук у невстановлених місцях. У листівках міститься попередження про те, що торгівля з рук у невстановлених місцях (на вулицях, площах, у дворах, під’їздах, скверах та в інших невстановлених місцях) є незаконною і передбачає штраф від 17 грн до 255 грн з конфіскацією предметів торгівлі.

На вічному вогні у Хмельницькому хочуть зекономити. Затвердити графік роботи меморіалу повинні депутати на черговій сесії 15 липня. Згідно з розрахунками, місту вдасться зекономити майже 270 тисяч гривень.

За скандальне виробництво пінопласту в Дунаївцях віддувається директор цеху. Дунаєвецький суд розглянув справу стосовно виконавчого директора цеху з виробництва теплоізоляційних плит, який розташований на території ВАТ “Сільгосптехніка”. Керівника підприємства оштрафували на 17 тисяч гривень та заборонили йому займати відповідну посаду протягом наступних трьох років. І це при тому, що ще влітку 2013 року рішенням Вищого адміністративного суду роботу підприємства було призупинено.

Сільради довкола Хмельницького відмовилися добровільно об’єднуватися з обласним центром. Жодна із сільських рад не підтримала місто щодо об’єднання в одну територіальну громаду. Капура: “Селянам неодноразово роз’яснювали, що їм дасть об’єднання, проте вони не змінюють думки. Як наслідок – жодного звернення від цих громад до нас не надійшло”. Нагадаємо, що за рішенням сесії міської ради від 27 травня, Хмельницький запропонував об’єднатися чотирьом сільським радам: Лісогринівецькій, Щумівецькій, Ружичанській, Шаровецькій. На громадському обговоренні вирішили також зініціювати об’єднання із Давидковецькою, Стуфчинецькою, Олешинською, Грузевицькою та Копистинською сільськими радами.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.