Кам’янецьке комунальне підприємство виграло тендер на понад 2 мільйони у “вантажника”

Департамент ЖКГ Кам’янець-Подільської міської ради за результатами відкритих торгів 6 липня уклав два договори з комунальним підприємством «Комбінат благоустрою» на капітальний ремонт доріг.

Відповідне повідомлення з’явилось 9 липня на офіційному сайті «Вісника державних закупівель».

Департамент житлово-комунального господарства оголосив про тендери на капітальний ремонт вулиці Молодіжної та вул. Данила Галицького (на ділянках від пр. Грушевського до вул. Першотравнева та від вул. Огієнка до вул. Гагаріна). Термін проведення ремонтних робіт – червень-грудень 2015 року.

В обох тендерах брали участь лише два учасника: Кам’янець-Подільське КП «Комбінат благоустрою» та ПП Шароварський Віктор Адамович. Щоправда, пан Шароварський запропонував дещо вищу ціну за свої послуги. Таким чином, капремонт вулиці Молодіжної обійдеться міському бюджету в 1 мільйон 146 тисяч 116 гривень, а вул. Данила Галицького – 1 млн.132 тис. 952 грн.

Можливою причиною провалу пану Шароварського став брак досвіду, адже, згідно з інформацією з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, основним видом його діяльності є «Вантажний автомобільний транспорт».

Окрім цього, він ще займається діяльністю посередників у торгівлі машинами, наданням в оренду будівельних машин і устаткування, оптовою торгівлею іншими машинами й устаткуванням, наданням в оренду вантажних автомобілів, транспортним обробленням вантажів та іншим.

Також Віктор Шароварський за тією ж адресою зареєстрував ще одне підприємство – ТзОВ «Квазі ЛТД», де є кінцевим бенефіціарним влаником. Розмір статутного капіталу товариства – 400 гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.