Проректор ХНУ претендує на крісло ректора комунального вишу

Проректор з міжнародних зв’язків Хмельницького національного університету Микола Йохна подав документи на конкурс із заміщення посади ректора комунального закладу “Хмельницький університет управління та права”.

Про це він повідомив “Незалежному громадському порталу”.

Фото з сайту ХНУ

Фото з сайту ХНУ

“Маю досвід викладання у Хмельницькому університеті управління та права – з 2009 до 2015 років тричі призначався головою державної екзаменаційної комісії на факультет управління та економіки. Хочу докласти зусиль, щоб цей виш став сучасним”, – сказав він.

Йохна зауважив, що має підтримку в частини колективу комунального закладу. Він наголосив, що у разі реформування вищої школи, відстоюватиме інтереси ХУУПу як самостійного вищого навчального закладу і наполягатиме на неприєднанні його до інших вишів.

“У Європі успішно працює достатня кількість вузів такого типу як Хмельницький університет управління та права. Тому його базу потрібно зберегти та надалі розвивати”, – вважав кандидат на ректорство.

Проректор ХНУ додав, що перед прийняттям рішення отримав добро від свого ректора Миколи Скиби, “який підтримує людей, котрі хочуть кар’єрно зростати”.

Нагадаємо, що також документи на конкурс подав і діючий ректор Хмельницького університету управління та права” Олег Омельчук.

У потенційних кандидатів є ще час до 21 липня, аби балотуватися на ректорську посаду.

Як відомо, вибори ректора заплановані на 3 вересня. Ректор Хмельницького університету управління і права обирається на 5 років.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.