Одне місце на двох – “Батьківщина” підтримала Чернилевського на мерські вибори

На розширеному засіданні бюроміської партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» та фракції «Батьківщина» у Хмельницькій міській раді 7 липня, була підтримана кандидатура Костянтина Чернилевського щодо висунення його в подальшому на партійну конференцію як кандидата на посаду міського голови.

ch

ch2

Також депутати-“батьківщинівці” звернулись до політичної ради партії ВО “Батьківщина” з проханням затвердити Костянтина Чернилевського єдиним кандидатом на мерські вибори у Хмельницькому.

Як писав НГП, лідер ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявила про підтримку Олега Лукашука на посаду міського голови Хмельницького. Про це йдеться у відповідному листі від 2 липня.

Крім цього, на засіданні обласного бюро ВО “Батьківщина”, яке відбулося 6 липня, партійці підтримали кандидатуру Олега Лукашука на виборах Хмельницького міського голови 25 жовтня 2015 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

 1. Ну, про підтримку Лукашука заявляла лише обласна організація, додатково аргументуючи це листом від Тимошенко.
  Міська організація “Батьківщини”, яка єдина в “Батьківшині” має дотичність до Хмельницького, визначилась і підтримала Чернилевського…

  Дивно, що голови міських та районних організацій не бажають Лукашука бачити своїм мером чи очільником району.

  Загалом, Лукашук дув би на місці керуючи Хмельницьким районом… Тим більше, коли з часом там буде свій виконком та голова цього виконкому…

 2. До автора: Хлопці! А що за провокативний заголовок, який не відповідає дійсності???
  Журналіст не має виказувати свого власного ставлення до події, бо то вже буде не журналіст, а агітатор на кшталт Кісєльова чи Наєма…

  Розумієте, якщо дивитися чинне законодавство та Статут тієї ж ВО “Батьківщина”, офіційне висування на місцевих виборах — абсолютна прерогатива міських організацій та, можливо, депутатських груп.

  Тому до чого тут “одне місце на двох”? У міської організації що — є якесь рішення підтримати когось іншого окрім Чернилевського? Ні.

  Тож заголовок — відверто провокативний і не відповідає нормам журналістської етики!

  Реально ж новина про те, що міська організація ВО Батьківщина та депутатська група визначилися кого саме підтримують на кандидатуру мера міста Хмельницького… КРАПКА.

 3. Читайте до жовтня 2015 року на всіх сайтах і у соціальних мережах Хмельницького: поєдинок двох членів одної мафії між собою, Лукашук проти Чернилевського. З арени не сходять клоуни – троллі Чернилевського Карнатовський і Назаревич. Що переможе? Мільйони награбовані Лукашуком чи мільйони які тільки почав витискати з міста Чернилевський?

  Та людей взагалі не хвилюють внутрішні розборки між обома членами Юлькіної банди! Найкращий варіант – обох геть!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.