Вслід за Тимошенко голови районних і міських організацій “Батьківщини” підтримали Лукашука на посаду мера

На черговому засіданні обласного бюро ВО “Батьківщина”, яке відбулося 6 липня, партійці підтримали кандидатуру Олега Лукашука на виборах Хмельницького міського голови 25 жовтня 2015 року.

Присутні на засіданні обласного бюро голови районних і міських організацій також включилися в обговорення і голосуванням одностайно підтримали кандидатуру Олега Лукашука.

Як відомо, лідер ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявила про підтримку Олега Лукашука на посаду міського голови Хмельницького.

Проведення чергових місцевих виборів заплановане на 25 жовтня 2015 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

 1. невже на цих виборах хмельничани підтримають “батьківщину”…мабуть юля марно тішить себе ілюзіями…

 2. одностайність – не комільфо

 3. Не маю нічого проти Лукашука, але…
  …яке відношення голови міських та районних осередків Батьківщини мають до Хмельницького??
  “Оберіть його хмельничани у Хмельницький, щоб не дай боже, до нас не прислали обиратися???”

  Тим більше що теперішній в.о. мера Хмельницького — так само член Батьківщини! І на мою думку, як і на думку багатьох хмельничан, він таки справляється. Тож, перш ніж пропонувати Хмельницькому іншого члена ВО Батьківщина, було б доречно з боку цієї політичної сили зазначити “З ЧИМ САМЕ НЕ СПРАВЛЯЄТЬСЯ” пан Чернилевський і дати йому можливість відповісти — “ЧОМУ НЕ СПРАВЛЯЄТЬСЯ!”

  Бо так, по-простому, ми бачимо що пан Чернилевський чітко працює в тому чіткому тоні боротьбі з олігархією, який задає пані Тимошенко. І з цим він справляється добре! А з чим не справляється? Землю не дерибанить? Чи може не назбирав гроші щоб заплатити Тимошенко та іншим “батьківщинцям” за свою підтримку на мера?

  Виникають запитання. Тож, громадськість має отримати відповідь чи інакше дасть свою відповідь на виборах мера, підтримавши пана Чернилевського і не підтримавши пана Лукашука….

 4. Черговий брєд від “Батьківщини”! Чому якісь представники якихось районних організацій вставляють носа у вибори в Хмельницькому? Нехай замість підтримки Лукашука у Хмельницькому сидять і гадають, кого Юля захоче посадити їм самим на міського чи селищного голову. Ім взагалі має бути не до Хмельницького і не до Лукашука. Хай свій власний геморой лікують.

 5. Як взагалі можно розглядати хочаб когось з БЮТу. Це вже пережиток минулого, відлуння Юлі. То вже політичний труп і ті хто разом з нею також з цим запахом. Лукашук то взагалі дід, їди на пенсію з онуками бавитись. Хто з ним спілкувався то має згадати як йому тяжко два слова звязати на людях, то через те що двох слів без мату звязати не може. Він не містом керувати іде а розрабовувати його в кінець.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.