Центр протидії корупції оскаржує тендер на реконструкцію інтернату в Славуті за 16 млн. грн, розіграний однопартійцями

Команда “Центру протидії корупції” оскаржує тендер на реконструкцію інтернату в Славуті Хмельницької області. Директор фірми-замовника та власником фірми-переможця є представниками однієї політичної сили, що може свідчити про спотворення результатів торгів.

Як повідомляють “Наші гроші”, Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів в галузі науки 26 червня 2015 року уклав угоду з ПрАТ “Об’єднання “Прогрес” на реконструкцію будівлі під гуртожиток за 15,96 млн грн.

Основним власником фірми “Прогрес” є Артур Фрідман, депутат Хмельницької облради, який висувався від “Батьківщини”, наразі входить в депутатську групу “Народний фронт”. В облраді очолює постійну комісію з питань будівництва, ЖКГ, природокористування та екології. Директором підприємства-замовника є Володимир Скомаровський, депутат Славутської міської ради, також обирався від “Батьківщини”.

Без-имени-1

“Причому, хто і з якими пропозиціями склав конкуренцію “Прогресу” невідомо, оскільки протокол розкриття пропозицій конкурсних торгів в результатах закупівлі не оприлюднений.

З огляду на вищенаведені факти, разом з народним депутатом Сергієм Лещенком, ми: ОСКАРЖИЛИ цю закупівлю т.в.о. Голови Державної фінансової інспекції Дибі М.І. Очікуємо на відповідь ДФІ”, – йдеться у повідомленні сайту “УКР.АВ”.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Фрідман часом не кришує незаконні вирубки лісів на Чемеровеччині?Скарги щодо варварського знищення цінних порід дерев(кражі)не одноразово реєструвались в міліції і прокуратурі Чемеровецького р-на.Відповідь завжди одна.Нема складу злочина.
    В Тель-Авіві у Фрідмана може бути “будиночок на всякий случай”?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.