Антимонопольний комітет зацікавився підрядником, який реконструює хмельницьку набережну

Хмельницьке обласне територальне віддлення Антимонопольного комітету розпочало розгляд справи щодо ТОВ «Ізяславтрансбуд» та ТОВ «Будівельна виробнича компанія «Форвард плюс»(Нетішин) за ознаками антиконкурентних узгоджених дій.

В обласному АМК вважають, що товариства могли узгодити свою конкурентну поведінку під час підготовки та проведення 10 червня 2014 року Управлінням житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради процедури відкритих торгів щодо закупівлі послуг (реконструкція набережної річки Південний Буг в м. Хмельницькому (берегоукріплення)).

Збір доказів у справі триває.

Як писав НГП, Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міськради за результатами торгів 4 липня цього року уклало угоду з Товариством з обмеженою відповідальністю “Ізяславтрансбуд” на реконструкцію набережної річки Південний Буг у Хмельницькому (берегоукріплення).

Загальна вартість робіт становить 3 млн. 988 тис. грн.

У тендері також брали участь ТОВ “Куфар” (Хмельницький) з пропозицією 3 млн. 990 тис. грн і Товариство з обмеженою відповідальністю “Будівельна виробнича компанія “Форвард Плюс” (Нетішин) – 4 млн. 314 тис. грн.

Однак замовник відхилив пропозицію ТОВ “Куфар”, посилаючись на неповний пакет представлених документів на торги.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.