Хмельницьку набережну відремонтують за 4 мільйони

Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міськради за результатами торгів 4 липня уклало угоду з Товариством з обмеженою відповідальністю “Ізяславтрансбуд” на реконструкцію набережної річки Південний Буг у Хмельницькому (берегоукріплення).

Загальна вартість робіт становить 3 млн. 988 тис. грн, повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Виконавець повинен укріпити бетонними конструкціями береги,  відремонтувати 100 бетонних східців, покласти плитку на тротуарі набережної, встановити 18 лавок і 32 урни для сміття, висадити 40 кленів сріблястих і 25 плакучих верб.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Фінансування здійснюватиметься за кошти міського бюджету.

Всі роботи мають завершити до 1 грудня цього року.

У тендері також брали участь ТОВ “Куфар” (Хмельницький) з пропозицією 3 млн. 990 тис. грн і  Товариство з обмеженою відповідальністю “Будівельна виробнича компанія “Форвард Плюс” (Нетішин) – 4 млн. 314 тис. грн.

Однак замовник відхилив пропозицію  ТОВ “Куфар”, посилаючись на неповний пакет представлених документів на торги.

Як відомо, “Ізяславтрансбуд” заснували Василь Якимчук, Віталій Гасюк і Віталій Загребельний.

Наприкінці листопада 2013 року обвалилася несуча стіна головного фасаду Ізяславської районної поліклініки. Виконавцем робіт є ТзОВ «Ізяславтрансбуд», яке виграло тендер вартістю 10,1 мільйонів гривень.

Довідка НГП. Хмельницька набережна зведена на початку 1960 років. Досі цей об’єкт не ремонтувався.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

 1. ТзОВ «Ізяславтрансбуд», це ДУЖЕ проблемне підприємство!
  Поживемо- побачимо, хто в долі, а хто в темі!!!

 2. Як взагалі таке підприємство могло виграти тендер!!!??? Ця набережна простоїть рівно стільки скільки і поліклініка в Ізяславі.
  Мельник що це не розуміє?

  • Чому ж не розуміє? Він це всі і режисував. На посту ще рік осталось йому перебувати – ось і пенсію собі нашкрябав.

  • Та ну якийсь Куфар взагалі підозріле підприємтсво, що воно збудувало? Не дуже то будівельники беруть участь у тендерах…. Казначейство нічогісенько не платить, от мабуть і бояться. Хто хоче на дурняк працювати? Мій кум кладе дороги, казав підуть казначейство пікетувати, вони не проводять платежі, кажуть що всі гроші йдуть на пенсії та зарплати бюджетникам. З другого боку і пенсіонеру треба ліки купити і щось поїсти тай вчителям з медиками також, зарплати невеликі. ЯКБИ ТОГО ЯНУКОВИЧА ПІЙМАТИ І ВСІ ВКРАДЕНІ ГРОШІ З НЬОГО ВИТРЯСТИ!!!

 3. Це просто жесть. Був нещодавно в Ізяславі у справах, бачив приміщення поліклініки. Це недай Боже щоб таке було з нашою набережною.Ті хто проводить і слідкує за тендерними процедурами невже не беруть до уваги “репутацію” можливих переможців. Але певно гроші вирішуюють все. Прикро.

 4. скажіть будь ласка!!! а ЖКГ м.Хмельницького не має свої будівельних підрозділів щоб здійснити благоустрій території міста???!!!потрібно закликати будівельників з Ізяслава, Києва та інших міст???а наші робочі нехай в робочий час пропивають свою зарплату, яка доречі з місцевого бюджету капає!!!так? тов. мере міста Хмельницького??????????????????доки цей бардак продовжуватиметься???вас не навчив Майдан? події на сході??? ТОДІ ЧЕКАЙТЕ!!! ДО ВАС СКОРО ПРИЙДУТЬ ЛЮДИ!!!заберіть частокол на своїх маєтках!!! бо вам же сидіти на ньому!!!

  • Да нет жкг не имет таких подразделений. Можна подумать вы этого не знаете. Есть коммунальное предприятие Будзамовник. Но оно платит все налоги в бюджет и зарплату не в конверте, поэтому не выдержало конкуренции с Зеленым кварталом и другими частниками, которые налоги не платят и все зарплаты у них в конверте. Мы же патриоты если не надо платить налоги и желательно вообще ни за что не платить. А если начинается выполнение закона, то сразу лихорадочно ищем пути его обхода и кричим, что все вокруг сволочи. Пикетировать надо тех кто не платит налоги и не платит официальные зарплаты. Но люмпен боится частников и делает вид, что не понимает, что ничего с неба никому не упадет.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.