“Штатний” будівельник влади виграв тендер на 2 млн. грн з реконструкції виставкової зали у хмельницькій школі

Хмельницька дитяча школа образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва за результатами тендера 14 серпня уклала угоду з Приватною фірмою «ДІТА» (Хмельницький) на реконструкцію виставкової зали на вул. Проскурівській, 67 вартістю 2 млн. грн.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Протягом 2015 року «ДІТА» має відремонтувати дах і покрівлю закладу, встановити підвісні стелі “Армстронг”, поміняти підлогу і вікна, облаштувати опалення і каналізацію, полагодити пожежну сигналізацію, встановити виставкове устаткування.

Конкуренцію на торгах склало Товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельний Альянс Груп» (Хмельницький), цінова пропозиція якого була вищою на 0,7%.

Довідка НГП. Засновником ПФ «Діта» є депутат Хмельницької міської ради від «Батьківщини» Михайло Кіперман. Весною 2012 року пан Кіперман написав заяву про вихід з “Батьківщини” і приєднався до депгрупи “За добробут хмельничан”, яка співпрацювала з Партією регіонів.

Протягом 2010-2015 років фірма «Діта» виграла торги загальною вартістю 107,25 млн. грн. Найласі замовлення були від попередньої влади: будівництво музучилища за 21,7 млн. грн, реконструкція приміщення обласної податкової – 5,9 млн. грн, будівництво житлового блоку гуртожитку для учнів музчилища – 12 млн. грн, капітальний ремонт адмінбудинку Хмельницької облради – 2,1 млн. грн.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.