Хмельницький: що обговорюють у соцмережах

Тема “На Хмельниччині під час етапування з потягу втекли шестеро засуджених”. Це сталося 25 липня в Хмельницькому районі на станції Скібнев о.Чоловіки вчинили напад на варту, поранили двох конвоїрів та заволоділи їх табельними пістолетами.Всі працівники міліції підняті по тривозі, в області оголошено план «Серена» по пошуку і затр иманню втікачів. На вечір цього дня було впіймано 4 із 6 втікачів-зеків.

 

z1

 

z2

 

z3

 

z4

 

z5

 

Тема “Йморівний кандидат на посаду міського голови Хмельницького Олег Лукашук розпочав “підживлювати” потенційних виборіців продуктовими наборами”. В орендованому комунальному приміщенні на вул. Кам’янецька, 38, що у Хмельницькому, відбувається масова роздача продуктів харчування. Товари видають під егідою Благодійного фонду “Святого Володимира” Олега Лукашука.

 

l1

 

l2

 

l3

 

l4

 

l5

 

l6

 

l7

 

Тема “Зведення торгівельного центру “Квартал” порушує містобудівні норми”. На засіданні виконкому Хмельницької міської ради вирішили скасувати містобудівні умови та обмежити забудову земельної ділянки на вулиці Кам`янецькій, 17, де триває будівництво ТРЦ “Квартал”. Таке рішення члени виконкому прийняли 23 липня. За словами заступника міського голови Андрія Капури, під час будівництва торгівельного центру самовільно було захоплено 6 метрів території, що знаходяться за червоними лініями.

 

k1

 

k2

 

k3

 

k4

 

k5

 

Більше коментувань знайдете у соціальних спільнотах ‘Proskuriv (Хмельницький)“, “Хмельницький Life“, “Типовий Хмельницький”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.