З реєстру зник росіянин, який отримував прибутки з діяльності ТОВ “Хмельницькгаз збут”

Після прес-конференції керівництва ПАТ “Хмельницькгаз”, на якій спростовувалася інформація про те, що Володимир Луняк з Москви не отримує прибутки з діяльності нового постачальника газу для мешканців Хмельниччини – ТОВ “Хмельницькгаз збут”, відбулися зміни і в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

З невідомих причин зникло прізвище вигодоодержувача Володимира Луняка, а на його місці з’явилася інформація наступного змісту: “Власники істотної участі відсутні”.

gazЦе означає, що ТОВ “Хмельницькгаз збут” роздробило пакети акцій між кількома особами, аби не світити одного росіянина-вигодоодержувача.

Як писав НГП, з 1 липня цього року газ для промисловості та бюджету Хмельницької області постачатиме ТОВ “Хмельницькгаз збут”. Воно отримало ліцензію на провадження цієї діяльності, згідно з рішенням НКРЕКП №1649 від 28.05.2015 р.

За даними Єдиного державного реєстру, засновниками  ТОВ “Хмельницькгаз збут” є  ПАТ “Хмельницькгаз” та Володимир Луняк з Москви.

Натомість вигодоодержувачем (тобто особа, на користь або в інтересах якої проводиться фінансова операція – НГП) до недавнього часу винятково зазначався росіянин Володимир Луняк.

gas

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.