Дежа вю – цього року Хмельницька область ризикує не докупити 6 шкільних автобусів

Цього року Хмельницька область може не докупити заплановану кількість шкільних автобусів.

Як розповів “Незалежному громадському порталу” директор департаменту освіти і науки ОДА Олег Фасоля, заковика полягає у збільшенні відпускої ціни на транспортний засіб заводом-виробником.

“Одразу після затвердження обласного бюджету на 2015 рік  департамент освіти оголосив тендер на закупівлю 20 шкільних автобусів. У березні один з учасників -Луцький автозавод – подав скаргу до Антимонопольного комітету. Розкриття цінової пропозиції відклали на місяць. Наприкінці квітня АМКУ відхилив скаргу. Тендер виграв Чернігівський Автозавод, пропозиція якого становила 19,9 млн. грн. Але обласний бюджет передбачив 14,5 млн. грн. Таким чином ми не вкладаємося у бюджетний розпис і підписання договору поставки автобусів поки зависло”, – пояснив посадовець.

За словами Фасолі, на сьогоднішньому засідання бюджетної комісії облради депутати відхилили його пропозицію щодо зменшення кількості запланованих до закупівлі шкільних автобусів. Відповідні зміни слід внести до бюджету, щоб успішно завершити проведені торги. збільшення коштів на придбання 20 автобусів.

“Я незадоволений. На цю суму (14,5 млн. грн – НГП) хотів придбати 25 шкільних автобусів. Як на мене, то держава в особі Мінекономіки  має визначитися з єдиним постачальником шкільних автобусів. А тендера – проводити за переговорною процедурою, щоб вони не розтягувалися на два-три місяці”, – сказав керівник обласного департаменту освіти і науки.

Як писав НГП, 2014 року Хмельницька область замість запланованого 21 шкільного автобуса, які придбала на тендері, отримає лише 7.

Парк шкількних автобусів Хмельницької області наразі нараховує 361 транспортну одиницю. Потреба галузі становить ще 60 автобусів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.