Міліціонери-добровольці знову поїхали в АТО

У зону АТО знову відправилось майже 100 міліціонерів-добровольців

Сьогодні в зону проведення антитерористичної оперції знову відправилось майже 100 міліціонерів-добровольців з Хмельниччини. Ротації проводяться кожні 30 днів вже впродовж цілого року.

IMG_6156

IMG_6161

IMG_6186

За словами начальника УМВС Хмельницької області Миколи Семенишина, всі, хто сьогодні відправився в АТО – добровольці. Окрім того всі пройшли вишкіл та готові дати відсіч сепаратистам.

Семенишин наголосив, що матеріально-технічна база зведених загонів повністю забезпечена: є вода, продукти харчування, паливно-мастильні матеріали та грошове забезпечення.

В Луганській та Донецькій областях хмельницькі міліціонери будуть забезпечувати громадський порядок на вулицях міст, нестимуть службу на блокпостах, охоронятимуть фортифікаційні споруди і розкриватимуть злочини.

За цілий рік ротацій, лише один міліціонер з Хмельницької області отримав поранення. Микола Семенишин зазначив, що навіть коли хмельницькі міліціонери тримали оборону на передовій у Вуглегірську завдяки командирам, злагодженій праці та суворій дисципліні весь особовий склад повертався  додому живий та здоровий.

Вже у понеділок додому по ротації повернуться мілціонери, які були в зоні АТО попередні 30 днів.

Всі фото Афіни Черкезоої, НГП.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.