ТОП-НОВИН, ЯКІ ВИ МОГЛИ ПРОҐАВИТИ

Німці будуватимуть завод із переробки насіння кукурудзи у Хмельницькій області. Німецька компанія «КВС» планує будівництво насіннєвого заводу на Хмельниччині. За словами голови ОДА Михайла Загородного, на підприємстві перероблятимуть насіння кукурудзи. Об’єм інвестицій – від 15 до 30 мільйонів євро.

Аваков забезпечить квартирами 9 правоохоронців-учасників АТО з Хмельниччини. Міністерство внутрішніх справ України виділило кошти на придбання помешкань для 9 учасників бойових дій у зоні АТО із числа правоохоронців. Ще 40 міліціонерів отримають житло на інвестиційній основі. Вручення ключів та ордерів планується на День Незалежності.

Підприємця, який розчленував тіло колишнього працівника, судитимуть за вбивство з необережності. Таке рішення виніс Апеляційний суд Хмельницької області. Раніше двоє суддів Хмельницького міськрайонного суду по черзі повернули прокурору обвинувальний акт за статтею “Вбивство з необережності” у кримінальному провадженні стосовно 44-річного підприємця, який розчленував тіло свого колишнього працівника і закопав рештки на території двох областей.

Модний ТРЦ у центрі Хмельницького зводять з порушеннями? Будівництво торгово-розважального центру “Квартал”, який зводиться у центрі Хмельницького, виконується з порушеннями. Спершу будівельники збільшили на шість метрів погонних загальну площу центру, що виллється по його завершенню у додаткові сотні квадратних метрів торгової площі. Далі відмовилися від вкладень у підземну парковку, обіцяючи зробити її на даху будівлі. У департаменті архітектури, містобудування та земельних ресурсів. тільки розводять руками: мовляв, маємо справу з самочинними діями замовників будівництва.

До кінця цього року у Хмельницькому міському перинатальному центрі може з’явитись надсучасне обладнання для штучного запліднення. Нині у Хмельницькому близько 300 сімей стоять на обліку у центрі планування сім’ї і репродукції людини. Процедура дороговартісна, її мінімальна ціна – близько 60 тисяч гривень. Ропотан: із міського бюджету виділили 2 млн грн на спеціальне устаткування, щоправда, загальна вартість усієї лабораторії для штучного запліднення коштуватиме близько 4 мільйонів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. В Чемерівцях не працює хлібозавод і молокозавод роками.Чому б не залучити інвестора для налагодження роботи цих підприємств?А щодо насінневого заводу можу сказати що він вже як такий є в с.Закупна Чемеровецького р-на.Можливо інвестор вкладатиме кошти саме в цей завод?Закупнянський завод належить”Оболонь-Агро”Це означатиме те що інвестиціі підуть в корпорацію”Оболонь”.Як на мене то це “мудре”рішення на користь Загородного.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.