Жителі Отрокова передали в АТО «Ниву» для земляка

Це вже 9 конвой, зібраний та доставлений в зону АТО завдяки спільним зусиллям новоушичан.

Чергова партія вантажу у супроводі членів районної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) днями була доставлена землякам, які беруть участь у проведенні антитерористичної операції на сході нашої держави.

Новий гуманітарний вантаж склали продукти харчування тривалого зберігання, засоби гігієни, побутова хімія, літня натільна білизна, новий холодильник тощо.
Усе необхідне для наших військовослужбовців доставили капітально відремонтованим вантажним автомобілем САЗ-3507 та легковим ВАЗ-2121 «Нива». Автомобілі покрили спеціальною захисною текстурою та переобладнали для виконання бойових завдань.

Транспортні засоби для воїнів – учасників АТО подарували М.Кравчук та територіальна громада с.Отроків.
Легковий автомобіль волонтери безпосередньо передали земляку Л.Козаку, який несе службу у складі 128-й окремій гірсько-піхотній бригаді. Вантажний автомобіль САЗ-3507,  для подальшого використання під час бойових дій, було надано у ремонтно-відновлювальний батальйон тієї ж гірсько-піхотної бригади, у якій також проходять службу інші подоляни.

Волонтери під час поїздки на схід відвідали військовослужбовців-новоушиччан, які нині перебувають у Сєвєродонецьку, Щасті, Старобільську, Артемівську та Станично-Луганському районі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.