Депутати не задоволені роботою головного архітектора міста Дунаєвського

На сьогоднішньому засіданні бюджетної комісії міської ради з’ясувалось, що головний архітектор Хмельницького Віктор Дунаєвський видав будівний акт на більшу територію, ніж має право забудовувати орендатор землі. За це архітектору мають оголосити догану.

Фото НГП

Фото НГП

Минулого тижня під час розгляду місцевої ініціативи мешканців будинків за адресами Проспект Миру 57\2, 57\3, 57\6 щодо заборони будівництва між вказаними будинками та виділення земельної ділянки під дитячий майданчик, відбулась гаряча суперечка між мешканцями та забудовником. Щоб розібратись у справі, заступник міського голови Андрій Капура співставив документи надані архітектурою міста та забудовником і виявив невідповідність.

У забудовника був акт на забудову площею 4 сотки. Містобудівні умови, що були видані забудовнику архітектурою міста у 2014 році, були на земельну ділянку площею 11 соток.

“Це кричаща підстава щоб скасувати все і заборонити будівництво. Як мінімум, Дунаєвський буде притягнений до дисциплінарної відповідальності і йому буде оголошена догана”, – наголосив Капура.

Депутат Володимир Швець, який обіймав посаду директора міського департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів у 2006-2014 роках, закликав звернути пильну увагу на атестації Віктора Дунаєвського за 2012 та 2013 роки. За його словами, це вже не перша догана, яку оголошують Віктору Дунаєвському.

“Його було атестовано на рік за умови виконання чинного законодавства України, рішень міської ради та виконавчого комітету. Підстав для звільнення людини, яка приводить до того, що нам зараз довелось вислухати, більше ніж достатньо. Подивіться, скільки у нього було доган у 2012 та 2013 роках. Щонайменше, чотири чи п’ять. Був період, коли навіть дві догани були одночасно”, – підкреслив Володимир Швець.

За словами Андрія Капури, після третьої догани має бути звільнення людини з займаної посади.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. А хто задоволений діяльністю депутатського корпусу?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.